Çözüldü FIFA 13 E0001 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözünürlüğü 1024x768 yapıp ayarları low'a getirebilir misin? Bir de en altta rendering options kısmında 2 kutu var onları seçmeyin.

Save dosyasını silerek bir deneyin derim. Eğer çözüme kavuşmazsanız da Oyunun kayıtlı olduğu konumdaki "FIFA 13" dosyası adını "Fifa 13" olarak deneyin. Bu da olmazsa Belgelerim>FIFA 13>Fifa Setup dosyasını açın ve değerleri şununla değiştirin.

CONTROLLER_DEFAULT = 1

DISABLE_WINDAERO = 0

FULLSCREEN = 1

MSAA_LEVEL = 1

RENDERINGQUALITY = 0

SCREEN_SLEEP = 16

VOICECHAT = 0

WAITFORVSYNC = 1

Hatanın resmini atacaktım ama şimdi de FIFA'ya tıklayınca hiç bir şey olmuyor. Dediklerini yaptım save dosyasını sildiğimde olmamıştı geri yükledim. Fifa 13 yapınca da olmadı. Not defterini de yaptım yine olmadı :(

Hatanın resmini atacaktım ama şimdi de FIFA'ya tıklayınca hiç bir şey olmuyor. Dediklerini yaptım save dosyasını sildiğimde olmamıştı geri yükledim. Fifa 13 yapınca da olmadı. Not defterini de yaptım yine olmadı :(

Başka bir crack denediniz mi acaba?

Bir kaç tane denedim fakat olmadı. Sırayla güncellemiştim diye hatırlıyorum. Ama tekrar deneyim. Alırsam da FIFA 14 çıkacak onu alırım herhalde :D

FIFA 13'ü az önce kaldırdım. Save dosyalarını silmedim. Hard diskimde vardı zaten update'ler ve kurulum dosyası. Kurulum dosyasını indirdiğim yerde 1.5 update'lisi (yani oyunu kurunca kendisi 1.5 update oluyordu) vardı ben de onu indirdim. Şimdi sadece 1.6 ve 1.7 update'yi yapacağım değil mi?

Tamam ikisini de yaptım. İlk önce 1.6'nın içindekileri (crack yapmadan) FIFA 13'ün içine kopyaladım. Sonra 1.7'de de programa belirttim oyunun yerini onu da yaptı.

Sorun çözüldü. Çözümü: Dün Borderlands 2'yi de açamadım. Arkadaşın biri Veri Yürütme Engellemesi'ne ekle dedi. Yaptım oldu. Bunda da onu deneyim dedim. Yaptım açıldı. Şimdi bir tek türkçe yama falan yapacağım. Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı