Çözüldü FIFA 21 10 saatlik erken erişim indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
O zaman Origin'den EA üyeliği alanlar erkenden indirdi Steam'den üyelik gerisinden geliyor geç indiricez geç başlıycaz :) doğru anladım değil mi?

Steam'de FIFA21'i EA Play ile beraber aldım, oyun geçen erken indirmeye girdi ve indirdim ama ne zaman girileceğine hiç bakmadım, dünden beri kendi bilgisayarımda değilim :D Büyük ihtimal bu geceye doğru giriş yapılır.
Olur. Nasıl yöntem? Yıllık yöntem mi?
Şu skini 300 ₺'den alıyorsunuz:

Sonra 437 ₺'den satıyorsunuz. hesabınıza 380 ₺ kadar para geliyor. Ama dilerseniz daha yükseğe koyup biraz bekleyerek 10 ₺ fazla alabilirsiniz.

Hesabınıza gelen 380 ₺' ile de EA Play'den gelen %10'luk indirim ile FIFA 21'i alıyorsunuz.

Şu skini 300 ₺'den alıyorsunuz:

Sonra 437 ₺'den satıyorsunuz. Hesabınıza 380 ₺ kadar para geliyor. Ama dilerseniz daha yükseğe koyup biraz bekleyerek 10 ₺ fazla alabilirsiniz.

Hesabınıza gelen 380 ₺' ile de EA Play'den gelen %10'luk indirim ile FIFA 21'i alıyorsunuz.

Kardeşim oyunu satın aldım şimdi Steam'de bekleyen satın alım diyor senindedemi aynı olay var akşam yaınlacak ondamı acaba.

Satın aldıktan sonra oyun kütüphanenize geldi mi? Fotoğraf ekler misiniz?

Şimdi e-posta gedi sipariş alındı ödemenizi yaptıysanız biraz bekleyin diye dile getirmişler sağ olsunlar.
Şimdi e-posta gedi sipariş alındı ödemenizi yaptıysanız biraz bekleyin diye dile getirmişler sağ olsunlar.

Vee beklenen son sonunda halloldu sadece 1 saat beklemek lazımmış bankalar arasındaki para akışı herhalde sistemsel gecikmeler.

Vee beklenen son sonunda halloldu sadece 1 saat beklemek lazımmış bankalar arasındaki para akışı herhalde sistemsel gecikmeler.

Hayırlı olsun o halde, 1 sene boyunca vurduğunuz direkten dönsün, açtığınız paket bronz çıksın :D(!)

Merhaba, Steam üzerinden FIFA 20 sahibiyim ayrıca EA Play üyeliğine de sahibim, fakat Steam üzerinden oyunu yükledim ama oyuna girmiyor, yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı