Çözüldü FitGirl Repacks'in logosundaki kadın kim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Kim bu kadın? @231981 @kino

1597757657121.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu seçmek nereden geldi acaba aklına/akıllarına? Hikayelerini merak ediyorum böyle şeylerin.

Asıl soru çalan müzik ne? Başları The Gaslamp Killer'ın Nissim parçasına benziyor. Sonradan çok değişik bir hale bürünüyor müzik.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunu diyorsunuz sanırım.

Asıl soru çalan müzik ne? Başları The Gaslamp Killer'ın Nissim parçasına benziyor. Sonradan çok değişik bir hale bürünüyor müzik.

Şunu seçmek nereden geldi acaba aklına/akıllarına? Hikayelerini merak ediyorum böyle şeylerin.
O müzik bu değil. Onların koyduğu biraz daha değiştirilmiş hali.

Başıma bir şey gelmeyecekse ben bu FitGirl'in repacklerini çok kullandım gerçekten yarısı bozuk çıkıyor :D tabii şimdi #korsanahayır! Diyorum ama! :D.
Bir hata yapmadığınız sürece Bozuk çıkma ihtimali neredeyse yok. Neyse uzatmayalım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı