Çözüldü FiveM roleplay terimi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
1- Sehir içerisinde sakin bir alanda yavaş adımlarla yürürken bir kisi tarafından arkandan sana silah doğrultuluyor, bu sırada elini beline atıp silahını alıp dönerek bir anda kişiye zarar veriyor, yaralıyorsun. Oluşan role-play kural ihlali nedir?

2- Sizin için rol paslamak ne anlam ifade ediyor?

3- Karşınızdaki kisinin rol içerisinde sürekli olarak kazanma çabasında olduğunu ve size rol hakkı tanımadığını fark ediyorsunuz, bu durumda tutumunuz ne olur?

4- Düşman oldugun bir grup insan; seni rol içerisinde kaçıracak ve bu bilgi size ooc olarak ulasıyor. Ne yapardınız?

5- Serverde bir bug ile karsılastınız izleyeceğiniz yol ne olurdu?

Tek tek cevaplarsanız sevinirim.

Çözüm
1- Arkanı görememen gerektiği için Fail RP oluyor.
2- Örneğin, soygundan rahatlıkla kaçabilirken polisleri bekleyip kovalamaca dönmesini sağlamak.
3- Bilmiyorum.
4- OOC olduğu için oyun içine yansıtamazsın, normalde n'apıyorsan ona devam edersin.
5- Görmezden gelmek, yetkili birince OOC olarak bildirebilirsin.
RP'yi bırakalı çok oldu ama hatırladığım kadar yardımcı oldum. Terimlerine internetten bakarak, öğrenerek ve düşünerek cevap verebilirdin aslında.
1- Arkanı görememen gerektiği için Fail RP oluyor.
2- Örneğin, soygundan rahatlıkla kaçabilirken polisleri bekleyip kovalamaca dönmesini sağlamak.
3- Bilmiyorum.
4- OOC olduğu için oyun içine yansıtamazsın, normalde n'apıyorsan ona devam edersin.
5- Görmezden gelmek, yetkili birince OOC olarak bildirebilirsin.
RP'yi bırakalı çok oldu ama hatırladığım kadar yardımcı oldum. Terimlerine internetten bakarak, öğrenerek ve düşünerek cevap verebilirdin aslında.

Çözüm
1- Arkanı görememen gerektiği için fail RP oluyor.
2- örneğin, soygundan rahatlıkla kaçabilirken polisleri bekleyip kovalamaca dönmesini sağlamak.
3- Bilmiyorum.
4- Ooc olduğu için oyun içine yansıtamazsın, normalde n'apıyorsan ona devam edersin.
5- Görmezden gelmek, yetkili birince ooc olarak bildirebilirsin.
Rp'yi bırakalı çok oldu ama hatırladığım kadar yardımcı oldum. Terimlerine internetten bakarak, öğrenerek ve düşünerek cevap verebilirdin aslında.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı