Çözüldü FM 2020 oyun içi editör gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

eLmango17

Hectopat
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.

Dosya Ekleri

• ppp.JPG
    ppp.JPG
    32,6 KB · Görüntüleme: 1.309
  • ttt.JPG
    ttt.JPG
    29 KB · Görüntüleme: 1.461
Çözüm
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.
Kardeşim aynısı bende de oldu oyun içinde indirmeler kısmına tıkladığımda hata veriyor istersen sen de bi ordan dene belki sende sorun çözülür.
Steam kullanıcı yorumlarında indirme ön belleğini temizleyip dosya doğrulaması yapıldığı takdirde kalemin geldiği yazılmış. Epic'te de bu yöntem uygulanabiliyorsa dene istersen.

Steam kullanıcı yorumlarında indirme ön belleğini temizleyip dosya doğrulaması yapıldığı takdirde kalemin geldiği yazılmış. Epic'te de bu yöntem uygulanabiliyorsa dene istersen.
İndirme ön belleğini nasıl temizlenir bilmiyorum.Ama şuan dosya doğrulaması yapıyorum.

Bu adresteki 'Bize Ulaş' butonuna tıklayarak sorununuzu Epic Games Store'a bildirebilirsiniz.
Mail attım teşekkürler.
Dosya doğrulama işe yaramadı.Hayla tercihlerden oyun içi editör gözüksün işaretli olsa da çıkmıyor.
Sorunu hayla çözemedim

Son düzenleme:
Kardeşim aynısı bende de oldu oyun içinde indirmeler kısmına tıkladığımda hata veriyor istersen sen de bi ordan dene belki sende sorun çözülür.

Çözüm
Hocam çok teşekkür ederim.Hata vermedi bende sağ olasın
bende hata devam ediyor ama epicgames'den satın aldığında editörü kütüphanene ekledi mi ?
Bende de şimdi çözüldü. Tam olarak anlayamadım ama epicgames ile fm2020 arasında bağlantı kur gibi bir şey dedi onu yaptıktan sonra oyun içinden indirilenlere tıklayınca editörü kurdu.

bende hata devam ediyor ama epicgames'den satın aldığında editörü kütüphanene ekledi mi ?
Hayır eklemedi ama şöyle bir şey oldu.İlk oyunu açtığımda daha oyun açılmadan , tarayıcı açılıp epic games hesabımı fm 2020 oyununa bağlama onayı gibi bir şey geldi .Bende kabul ettim.Konu ile alakalı olabilir.

Dosya Ekleri

• ııı.JPG
    ııı.JPG
    34,9 KB · Görüntüleme: 1.420

Yeni konular

Geri
Yukarı