Çözüldü FM 2020 oyun içi editör gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

eLmango17

Hectopat
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.

Dosya Ekleri

• ppp.JPG
    ppp.JPG
    32,6 KB · Görüntüleme: 1.316
  • ttt.JPG
    ttt.JPG
    29 KB · Görüntüleme: 1.469
Çözüm
Merhaba. FM 2020 Epic Games'de ücretsiz oldu. 18 lira verip oyun içi editörü Epic Games üzerinden satın aldım. Oyunu yükledim ama kalem işareti oyunda gözükmüyor. Ne yapmam lazım? ARK oyununun üstünde bir eklenti yazıyor. FM 2020'de de yazması gerekiyor ama almama rağmen yazmıyor.
Kardeşim aynısı bende de oldu oyun içinde indirmeler kısmına tıkladığımda hata veriyor istersen sen de bi ordan dene belki sende sorun çözülür.
Aynı sorun bende de var şu an oyun içinde indirilenler kısmından almaya çalıştım tikladigim zaman "ürün kataloğu alınırken bir hata oluştu" hata kodu: 5000 diyor
İnternet üzerinden satın aldım editörü ama kartım da hala provizyon da görünüyor ücret oyun içinde de kalem simgesi çıkmadı hata kodu hala devam ediyor sorunu çözen varsa bilgilendirsin lütfen.

Dosya Ekleri

• 160042836875047114984284168515.jpg
    160042836875047114984284168515.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 1.193
Aynı sorun bende de var şu an oyun içinde indirilenler kısmından almaya çalıştım tikladigim zaman "ürün kataloğu alınırken bir hata oluştu" hata kodu: 5000 diyor
İnternet üzerinden satın aldım editörü ama kartım da hala provizyon da görünüyor ücret oyun içinde de kalem simgesi çıkmadı hata kodu hala devam ediyor sorunu çözen varsa bilgilendirsin lütfen.
Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Sorun devam eder ise Epic Games'e ticket atabilirsiniz.

Epic Games ilk defa kullanıyorum Steam kullanicisiyim normalde Steam'de 2019 oyun editorü alırken de böyle bir sorun olmuştu internette çözümü vardı ayarlarından falan halledilmisti ama Epic Games ayarlar kismi çok kapsamlı değil gibi, destek kısmından sorunu mail attım 8 saat surer diyor cevap verilmesi.
Arkadaşlar olayı çözdüm, Epic Games'i açıp kütüphaneden football Manager 2020 sayfasına gidin alt kısma doğru inin editörü satın aldıysanız zaten var yaziyordur yoksa alın. Zaten var yazısına tıklayın sonra sizi internet sayfasına atacak bir uyarı verecek iliskilendir vs diye onaylayın sonra oyuna girin bu kadar. Herkese iyi oyunlar.

Dosya Ekleri

• 16004395126501683738371658954418.jpg
    16004395126501683738371658954418.jpg
    104,9 KB · Görüntüleme: 1.944
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum. İlettiğiniz gibi zaten var alanına tıkladığım zaman beni bir yere göndermiyor. Direk kütüphaneye atıp oyunu açmaya yönlendiriyor. Başka bir çözüm yolu bulan varsa yardımcı olabilir mi? Bu yüzden oyuna başlayamadım.

Selamlar, ben de sizin gibi nerede bu editör diye arıyordum o şekilde gördüm bu mesajınızı da zaten. Benim oyunda aslında eklemiş fakat görmemişim. Şans eseri fark ettim. Ben en son 2017'yi oynamıştım onda sağ alt tarafta kocaman gözüküyordu. Burada küçücük ve belli olmayan bir yerdeymiş. Belki sizin de gözünüzden kaçmıştır. Resimde işaretledim yerini. Umarım sizin de böyle olmuştur.

Dosya Ekleri

• editör.png
    editör.png
    4 KB · Görüntüleme: 1.866
Merhaba bir şey sormak istiyorum. Ben Steam üzerinden arkadaşımın hesabıyla Fm 20 oynuyordum yani ortak kullanıyorduk Editörde yüklüydü. Şimdi Epic Gameste ücretsiz olunca kendi hesabımdan indirdim. Save dosyalarım, kariyerim aynı yerden devam ediyor fakat Editör yok. Bunun için tekrar satın mı almam lazım yoksa ilişkilendirilebiliyor mu? Bilen varsa cevaplaya bilir mi ?

Geri
Yukarı