Çözüldü Forza Horizon 4 indirime girer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Game Pass için 6 lira ödüyorsunuz. Daha sonra internetten yinelemeyi kapatın, 3 ay sonra sizden para çekmesin.

Game Pass ile 100'ü aşkın oyun oynarsınız. Aynı Steam, Epic Games gibi kullandığınız bir uygulamaya yüklüyorsunuz Xbox Store için. Oradaki tüm oyunlar bilgisayar için, hepsini oynayabilirsiniz.

Microsoft'un kendi oyunlarının yanı sıra (Forza Horizon), Metro Exodus gibi AAA oyunları da oynarsınız.
An itibariyle oyun GamePass ile iniyor. Lakin kendisi 74 GB ve SSD'de Battlefield V yüzünen yer kalmadı. :D O yüzden harddiske indiriyorum.
Bu 3 ay bitince tekrar abonelik için bana sorması gerekiyor değil mi otomatik olarak yenilemiyor aboneliği?
Bir de Xbox (Beta) uygulamasından nasıl yaparım yenilemeyi iptal etmeyi?

Microsoft'un anlaması gereken bir şey yok. Kartınızda 6 lira olacak ve 3 ay deneme parası vereceksiniz. Zaten Microsoft size yenilemeyi kapatma hakkı veriyor. Yani 3 ay deniyorsunuz, memnun kalırsanız devam edersiniz mantığı ile.

O yüzden de bedavaya 3 ay size denetiyor gibi bir şey bu. Microsoft'u dolandırma olayı yok yani :D
Selamlar benim X sitesinde bakiyem var oradan para aktarımı yapılmıyor fakat steam cüzdan kodu gibi birşey alıp gamepas üyeliğini aktif etme gibi bir durumum olabilirmi?Yüklediğim parayı geri çekemiyorum 3-4 gündür oyun ariyorum fakat bulamadım ve param boş boş bekliyor.

An itibariyle oyun GamePass ile iniyor. Lakin kendisi 74 GB ve SSD'de Battlefield V yüzünen yer kalmadı. :D O yüzden harddiske indiriyorum.
Bu 3 ay bitince tekrar abonelik için bana sorması gerekiyor değil mi otomatik olarak yenilemiyor aboneliği?
Bir de Xbox (Beta) uygulamasından nasıl yaparım yenilemeyi iptal etmeyi?
Hocam merhaba, kusura bakmayın geç olmuş. Benimde sizin sorunuzla aynı konudan kafam karışık. Forza 4 indirdim gamepass ile ama tamamen alsam mı ikilemindeyim. Sonuçta yapacaklar da biryere kadar sıkar düşüncesine girdim ama siz aldıysanız görüşleriniz nedir?

Hocam merhaba, kusura bakmayın geç olmuş. Benimde sizin sorunuzla aynı konudan kafam karışık. Forza 4 indirdim gamepass ile ama tamamen alsam mı ikilemindeyim. Sonuçta yapacaklar da biryere kadar sıkar düşüncesine girdim ama siz aldıysanız görüşleriniz nedir?
2 ay oynadım ve oyunu sildim. GamePass ödemesini de iptal ettim.

Sabah ilk işim Game Pass üyeliği oluşturmak. Yanlışım yoksa Microsoft hesabına para yüklüyoruz ve yapmamız gereken bu kadar. Yalnız garibime gitti cidden bu yenilemeyi iptal edince koskoca Microsoft anlamıyor mu bunu?
Bu arada teşekkürler gerçekten.

Anlamıyor mu derken? Sanki uluslararası aranan hacker Microsoft'u kandırıyor. Cin olmadan adam çarptığınızı zannetmeniz neden onu anlamadım. Parasını veriyorsun, 3 aydan yararlanıyorsun, Microsoft'un müsaade ettiği limitler içinde hareket ediyorsun kimseyi kandırmıyorsun ki? Adam iptal etmeni engellemek istese taahhüdü koyardı 1 yıl kitlerdi seni. Anlaşma 1 yıllık değil, 3 aylık. Ortada matematik de yok ki neyini anlamıyorsunuz? Ben gerildim okurken.

Yeni konular

Geri
Yukarı