Çözüldü FSP PSU güç kablolarının üzerinde yazı yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

~Azure~

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar başlıkta da yazdığım gibi güç kaynağım FSP'nin FSP500-60AHBC modeli ancak çıkan güç kablolarının üzerinde yazı yazmıyor. Daha önce bilgisayar topladım ancak hangi kablonun nereye bağlanacağını biliyorum ama yazısız biraz zorlanırım. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Çözüm
28e62cc282f85c090bc29b853251d142.png

Şimdi, o gördüğünüz 2 bağlantıyı yapın. Oldukça kolaylardır. Eğer işlemciniz güçlüyse 2. giriş 8 pin de olabilir. Ekran kartı için PCI-e yazan kablolardan size uyanı takacaksınız. Dikkat edin işlemci için olanı takmayın. Biri 4+4 biri 6+2'dir, bunları birbirinden ayırt edin. Son olarak SSD-HDD'nize SATA güç kablosunu takacaksınız. Resimde var. Kasa fan bağlantıları için Molex'i kullanabilirsiniz. Detaylı olarak nasıl yapılacağını bilmiyorum
28e62cc282f85c090bc29b853251d142.png

Şimdi, o gördüğünüz 2 bağlantıyı yapın. Oldukça kolaylardır. Eğer işlemciniz güçlüyse 2. giriş 8 pin de olabilir. Ekran kartı için PCI-e yazan kablolardan size uyanı takacaksınız. Dikkat edin işlemci için olanı takmayın. Biri 4+4 biri 6+2'dir, bunları birbirinden ayırt edin. Son olarak SSD-HDD'nize SATA güç kablosunu takacaksınız. Resimde var. Kasa fan bağlantıları için Molex'i kullanabilirsiniz. Detaylı olarak nasıl yapılacağını bilmiyorum

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı