Çözüldü Fullprogramlarindir.com güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Korsan içeriğe destek verilmiyor diye biliyorum ancak siteyi bilmiyorum ama o oyun kendi başına çok sorunlu bir oyun korsanı ne kadar sorunlu olur bilemedim. Steam fiyatı 20 TL civarında olmalı orijinal almanızı tavsiye ederim.
Ya aynen. Say bakalım tüm kullandığın orijinal programları. Gören de Windows 10 için 100 Dolar civarı orijinal key kullanıyor sanacak.
Windows 10'u etkinleştirmeden kullanmak o kadar da "yasa dışı" değil. Alt tarafı bir tane yazı oluyor sağ altta o da kafasına göre bazen gidiyor. He birde windowsu özelleştiremiyorsun o kadar.

Vallahi şaşırdım genelde bu tür konular açıldığı gibi kapanırdı şahsen düşük ücretli oyunlarda ve uygulamalarda korsana karşıyım fakat iş Adobe programlarına falan gelince pek öyle olmuyor.

Korsan kullanmaya izin verse Technopat, herkesin önerebileceği bir numara Türk sitesi olur. Çoğu format attığım akrabaların bilgisayarına yükleyeceğim tek site. Ben de her formatta birkaç paylaştığı yazılımını buradan indiriyorum. Sonuçta korsan, güvenirliliği yine de tartışılır.

Geri
Yukarı