Çözüldü Galaxy A3 Lollipop 5.0.2 Güncellemesinden Sonra Reklam Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

a.k.a joe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy A3 kullanıcıyım ve bu hafta sonu Android 5.0.2 güncellemesini aldı telefon fakat büyük bir sorunum var. Telefonda herhangi bir reklam veya virüslü uygulama olmamasına rağmen durduk yere Google reklamları çıkıyor. Örnek; Whatsuppta mesaj yazıyorum o arada reklam çıkıyor anlamsız bir şekilde. Resmini yükleyeceğim zaten. Sebebini veya çözümü bilen bir arkadaş acil yardım edebilir mi? Cidden rahatsız edici bir durum @recepbaltaş abi bi bakarsan çok makbule geçer. İyi sosyaller. (Aşağıdaki resim de reklamın tarayıcıdayken çıkması normal bişey değil normalde hiç çıkmıyordu ve çıkmaması lazım şimdiden teşekkürler.)

tmp_29322-Screenshot_2015-10-13-21-42-48-1909976042.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun benim s5 mini'de de vardı. Ben google ayarlarına girdim(telefondaki bir uygulama), oradaki reklamlar yerini biraz kurcaladım. Daha sonra clean master yükledim ve bir kaç temizleme yaptım. Zaten gereksiz reklamları siliyormuş clean master. En son da mcafee yükledim. onu yükleyince düzeldi. Bunların hepsini yapınca oldu ama siz isterseniz önce mcafee yükleyebilirsiniz.

Aynı sorun benim s5 mini'de de vardı. Ben google ayarlarına girdim(telefondaki bir uygulama), oradaki reklamlar yerini biraz kurcaladım. Daha sonra clean master yükledim ve bir kaç temizleme yaptım. Zaten gereksiz reklamları siliyormuş clean master. En son da mcafee yükledim. onu yükleyince düzeldi. Bunların hepsini yapınca oldu ama siz isterseniz önce mcafee yükleyebilirsiniz.
tamam kardeşim çok gıcık oldum ve telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım 1 saatir çıkmadı ama çıkarsa denerim.

Bende çok gıcık olmuştum ama zorunlu kaldığım için fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra çıktı. Bence artık çıkmaz, geçmiş olsun :)

Umarım kardeşim teşekkür ederim bu arada

Cihazınıza Malwarebytes kurun, taratın. Sonuç çıkmazsa Firefox kullanın ve AdBlock eklentisini yükleyin.

Cihazınıza Malwarebytes kurun, taratın. Sonuç çıkmazsa Firefox kullanın ve AdBlock eklentisini yükleyin.
firefox kullanıyorum zaten ama olay tarayıcı ile alakalı değil whatsapp da mesajlaşırken bile çıkıyor sorun tekrar başladı :( ayrıca önerdiğiniz program hata veriyor ve tarama yapmıyor :(

Hangi uygulamaları yüklüyorsunuz? ROOT bulunuyor mu cihazda?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı