Çözüldü Galaxy A3 Lollipop 5.0.2 Güncellemesinden Sonra Reklam Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-10-24-14-34-13.png
    Screenshot_2015-10-24-14-34-13.png
    194,1 KB · Görüntüleme: 288
VPN kullanıyor musunuz, internete erişirken?

VPN kullanıyor musunuz, internete erişirken?
Evdeki internette aile erişim yasağı olduğu için çok nadir bazı sitelere girerken kullaniyorum Psiphone diye bi program fakat onla alakali olduğunu düsünmüyorum dediğim gibi tarayıcı ile alakası yok gibi whatsapp facebook vs kullanırken de çıkıyor :(

Kaspersky yükleyip uygulamaları taratın. Eğer internetten korsan uygulama yüklediyseniz onlardan biri buna neden oluyor olabilir. Bana uygulamalar sorun yapıyor gibi geldi. Tavsiyem Kaspersky ile uygulamaları detaylı taratın.

Kaspersky yükleyip uygulamaları taratın. Eğer internetten korsan uygulama yüklediyseniz onlardan biri buna neden oluyor olabilir. Bana uygulamalar sorun yapıyor gibi geldi. Tavsiyem Kaspersky ile uygulamaları detaylı taratın.
Tarattım fakat hiç bir kötü şey bulunmadı yani telefon tertemiz. Bende uygulamadan diye düşünüyorum fakat uygulamaların hiç biri korsan veya dandik değil insan iki arada bi derede kalıyor :(

Cihaz yöneticiliği isteyen bir program buna sebep olabilir. Deneme yanılma ile o anda çalışan programları kaldırın ve kontrol edin.

Cihaz yöneticiliği isteyen bir program buna sebep olabilir. Deneme yanılma ile o anda çalışan programları kaldırın ve kontrol edin.
Güvenlik ayarlarında sadece Android Cihaz Yöneticisi diye birşey var sadece o açık zaten o tüm android telefonlarda var diye biliyorum

Arkadaşlar hepinize ilginiz için teşekkür ederim sorunu hallettim bir uygulamadan kaynaklanıyormuş. Konu kilit. Çok sağolun iyi sosyaller.

Hangi uygulamanın buna sebep olduğunu yazarsanız diğer sorun yaşayan kullanıcılar da sorunu çözebilir.

İki uygulama sildim onlarda "instaFollow" ve "KimArıyor?" du daha sonra çıkmamaya başladı. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı