Çözüldü Gece 3'te düşük internet hızı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nlc

Hectopat
Daha fazla  
Gece 3'te internete girdim ama değişen hiçbir yok. Hız testlerim hep 3 MBPS çıkıyor. Neden böyle oluyor? Normalde daha hızlıydı. Saniyede 1.2 MB indiriyordu şimdi 450 KB indiriyor. Not: AKN'yi bu ay aştım. Ama AKN aşılsa bile gece fark etmeyeceğini okudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O saatlerde modemi yeniden başlatın.

Fişi mi çekip takayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmadı 2 geceden beri denedim.Acaba bütün kullanıcılar geçmedi mi? Bütün paketler dahil mi yani ben kendimi anlatabildim değil mi Akn kotasını bu ay geçtim hızım düştü.2 ile 8 arası yine aynı olup kotaya mı dahil olmaz yoksa hem kotaya dahil değil hem de hız düşümü olmaz mı? sizde durum nasıl gece hızınız artıyor mu ?

Olmadı 2 geceden beri denedim.Acaba bütün kullanıcılar geçmedi mi? Bütün paketler dahil mi yani ben kendimi anlatabildim değil mi Akn kotasını bu ay geçtim hızım düştü.2 ile 8 arası yine aynı olup kotaya mı dahil olmaz yoksa hem kotaya dahil değil hem de hız düşümü olmaz mı? sizde durum nasıl gece hızınız artıyor mu ?
Hız düşümü yaşamıyorsunuz. Aynı zamanda AKK'ye girmediyse de AKK'den sayılmıyor o zamanki indirmeler. Yalnız kota sorgulamada gözükür. İkisini de ayrı ayrı sorgulamak için internet sağlayıcınızı arayabilirsiniz.
Bu durum normal değil bu arada. İnternet sağlayıcınızı arayıp sorununuzu söyleyin.

Bu gün denedim oldu problem çözülmüştür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı