Çözüldü Gece oyun indirirken Windows oturumu kapatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Afşin Sarı

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Ben bilgisayarıma CoD Warzone indirmeye karar verdim. Ama siz de biliyorsunuz ki Warzone yaklaşık 120GB sadece indirmesi olan bir oyun. Ben de bu oyunu gece indirmeye karar verdim çünkü gündüz indirirsem internet yavaşlar. Dün gece yatmadan önce başlattım indirmeyi ama sabah baktığımda PC kendi kendine oturumunu kapatmış. Ve oyunun sadece 5-6 GB'ı inmiş. Ama ben bilgisayarıma PUBG, Apex, R6 Six Siege gibi oyunları da yükledim, başka gecelerde hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Ve bunun Warzone'u indirdiğimiz Battle.net'ten kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ve şunu da belirteyim: Gece monitörü kapatıp öyle bırakıyorum.

PC özellikleri:
Ekran kartı: AMD RX590.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X.
RAM: 8 GB 3000 MHz.
SSD: Team 480 GB.
HDD:1TB hard disk(markasını bilmiyorum)
Not: SSD'de yer olmadığı için oyunu HDD'ye indiriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben bilgisayarıma CoD Warzone indirmeye karar verdim. Ama siz de biliyorsunuz ki Warzone yaklaşık 120GB sadece indirmesi olan bir oyun. Ben de bu oyunu gece indirmeye karar verdim çünkü gündüz indirirsem internet yavaşlar. Dün gece yatmadan önce başlattım indirmeyi ama sabah baktığımda PC kendi kendine oturumunu kapatmış. Ve oyunun sadece 5-6 GB'ı inmiş. Ama ben bilgisayarıma PUBG, Apex, R6 Six Siege gibi oyunları da yükledim, başka gecelerde hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Ve bunun Warzone'u indirdiğimiz Battle.net'ten kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ve şunu da belirteyim: Gece monitörü kapatıp öyle bırakıyorum.

PC özellikleri:
Ekran kartı: AMD RX590.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X.
RAM: 8 GB 3000 MHz.
SSD: Team 480 GB.
HDD:1TB hard disk(markasını bilmiyorum)
Not: SSD'de yer olmadığı için oyunu HDD'ye indiriyorum.
Güç ayarlarından otomatik uyuma veya kapanmayı devre dışı bırakın.
qwdqwd.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı