Çözüldü Gigabyte 970A-DS3P Windows 8.1 Sürücüleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MertDemir

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
DonanımMeraklısı
Merhabalar. W8.1 formatı attım fakat anakart cdsini bulamadım. Anakart kutusunun üstünde Gigabyte 970A-DS3P yazıyor. Gigabyte'ın sitesinde buldum doğru mu? Driver bölümündekilerin hepsini indireyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Slim Drivers indirip driverleri kurabilirsin. Ayrıca CD'den driver kurmayı önermiyorum. Çünkü onlar eski sürüm oluyor. Yani tam performans alamazsın. Bu yüzden Slim Drivers en mantıklısı.

Başka Önerisi Olan ? Şimdi Slim Drivers zarar vermesin ben doğal yollarla yüklesem pcde daha antivirüs yok. Ondan Gıgabyte driverdekinleri indirsem olurmu ?

Windows 8 ile uyumlu bütün sürücülerini kurabilirsin.

Zaten CD'den kurunca Windows 8.1'de Norton falan kurmuyordu. İçinde 90 günlük Norton var. Windows 7'de kurarken Windows 8.1'de kurmuyor. Zaten oradan belli eski olduğu ve BIOS seçeneği de var. Onu da indireyim mi? Driver yerine BIOS seçeneği var. Önemli bir şey mi? İndireyim mi?

Yok, saol. Anti virüssüz pek güvenim yok. :D Ondan dolayı sağ ol. Yinede bunları indirsem olur mu ve BIOS'u da kuracak mıyım?

GIGABYTE - Motherboard - Socket AM3+ - GA-970A-DS3P (rev. 1.0)

BIOS güncellemesini biliyorsan güncelle. Ayrı olarak GIGABYTE'ın kendi sitesinden kur orada daha günceldir.

@Silinen üye Sence driverlardan sonra birde Slim Driver kurarak test edeyim mi? Eksik bir şey olmasın. Elle kuruyorum ya?

Siteden kurduktan sonra gerekli olacağını sanmıyorum ama yine test et istersen sen bilirsin.

Slim Drivers yok bilmem Drivers falan sakın kurma. Hepten beter edersin sistemi. Onların hepsi virüslü ve sahte virüslü sürücüler kuruyor maalesef. Onları mecbur eski ve sürücüsü zor bulunan bilgisayarlara kurduruyoruz. Ayrıca AV'siz internete girmen bile hata. Hemen Avast! kur. AVAST 2014 | Free Antivirus - Bedava Antivirüs İndir

Ayrıca şimdi bu sürücüleri indir ve kur.
Ses SürücüsüSürümBoyutTarihİndir
Realtek Azalia Ses Çipi için Realtek Fonksiyon Sürücüsü
(Microsoft UAA İngilizce sürücüsü dahildir.)
PG383304.50 MB2012/10/26Asia
[TBODY] [/TBODY]
LAN SürücüsüSürümBoyutTarihİndir
Realtek LAN Sürücüsü8.0183.64 MB2014/01/16Asia
[TBODY] [/TBODY]
USB 3.0 SürücüsüSürümBoyutTarihİndir
USB 3.0 Sürücüsü6.1.7600.4201118.50 MB2013/04/25Asia
[TBODY] [/TBODY]
Çipset SürücüsüSürümBoyutTarihİndir
AMD Çipset Sürücüsü (Çipset ve RAID sürücüsü dahildir.)13.125125.65 MB2014/01/17Asia
[TBODY] [/TBODY]
Anakartında kullanabileceğin bazı işe yarar programlar
Araç AçıklamasıSürümBoyutTarihİndir
Easy Tune 6 for AMD
(Not)
Lütfen kurulumdan önce şimdiki/önceki EasyTune6 ve GWUM Tools araçlarını kaldırınız.
(Not) AMD FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 serisi anakartların bazıları desteklenmektedir.
B13.1211.152.58 MB2014/02/27Asia
Smart Recovery 2
(Not)
Intel Z68/P67/H67/P55/H55/X58 serisi AMD 9 serisi anakartların bazıları desteklenmektedir.
B13.1104.147.31 MB2014/01/17Asia
[TBODY] [/TBODY]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı