Çözüldü "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan başarıyla kurtuldu" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ceyhun Eroğlu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar belirtmek isterim ki bu durum bugün başladı ve sadece "Farcry 4" oynarken oluyor. Oyunun neredeyse bütün ayarları en yüksekte oynuyorum haliyle. Windows 10 işletim sistemim ve bütün güncelleştirmeler tam. Ekran Kartında da en son güncelleme mevcut.

Sistemim çok uçuk bir sistem, yanlış anlamayın sorunu anlamanız açısından söylüyorum. Herhangi bir soğutma problemi yok. Su soğutma sistemi de mevcut. Virüs taraması da yaptım fakat temiz gösteriyor. Aklıma da başka bir şey gelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum. Sistem resimdeki gibidir. Şimdiden teşekkürler.
- Ek olarak bir resim daha ekledim arkadaşlar orada da güç kaynağı vb. diğer donanımlar var detaylı olarak. Kasa hariç sistem budur. Belki güç kaynağı yetersiz diye düşünebilirsiniz diye onu da ekledim.

qwert.jpg

qwe.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerinizi yaptım. Gece oyunda sorun çıkartan bölümde ayarları düşürdüm ve o bölümü bitirdim. Daha sonra ayarları eski haline getirdim ve oyuna devam ettim. Şimdilik bir sıkıntı yok gibi fakat aida 64 raporunu ekliyorum. Herhangi bir tavsiyeniz veya başka bir öneriniz varsa sistem için lütfen yardımcı olunuz. Cevabınızı bekliyorum, teşekkürler.

Report.htm

Steam'ı güncelle veya kaldır yeniden yükle. Asus araçlarını kaldır, Steam oyunlarının da dosya bütünlüğünü kontrol et.
Bunlar yükle:
https://downloadmirror.intel.com/23071/eng/PROWinx64.exe

Realtek
64bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only (Executable file) olanı yükle.

MSİ Afterburner'ı da kaldırmam gerekir mi ? Windows'la beraber açılsın diye ayarlamıştım. Özel fan ayarları yaptım sıcaklığa göre sadece başka bir şeye dokunmamıştım ? Bir de AI Suite 3 var onu da kaldırayım mı ?@Murat5038 Diğer dediklerinizi yaptım. Sadece Realtek sitesinde sorun var sanırım, Global yazısına tıklıyorum indirmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038 Diğer dediklerinizi yaptım. Sadece Realtek sitesinde sorun var sanırım, Global yazısına tıklıyorum indirmiyor.
Farklı tarayıcıda deneyin. Reklam engelleyici varsa devre dışı bırakıp deneyin.
MSİ Afterburner'ı da kaldırmam gerekir mi ? Windows'la beraber açılsın diye ayarlamıştım. Özel fan ayarları yaptım sıcaklığa göre sadece başka bir şeye dokunmamıştım ? Bir de AI Suite 3 var onu da kaldırayım mı ?
Hepsini kaldırın.

Dediklerinizi yaptım. Bu arada windows 10 kullanıyorum ama raporda 8.1 gözükmüş. Sanırım raporu alırken işletim sisteminin tick işaretini kaldırdığım için. Rapor alma rehberinizde öyle gösteriyordu.

Peki teşekkür ederim sanırım sorun çözüldü bir daha hiç almadım aynı hatayı. Diğer arkadaşlar soracak olursa, çözüm olarak hangi dediğiniz işe yaradı bilemiyorum ama düzeldi sonuçta :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı