Çözüldü GTA 5 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bayjxker

Centipat
Merhabalar bildiğiniz gibi GTA 5 Epic Games'te ücretsiz oldu ve bende bunun üzerine oyunu indirdim. Oyuna giriş yaparken Rockstar Games'i indirmem gerekti fakat sorun şu ki "social-club-setup" adlı uygulama 0xc00007b hatası verdi. Process Monitor uygulamasından hatanın kaynağını kontrol ettim ve wow64log.dll adlı bir DLL dosyasının eksik olduğunu gördüm. Emin olmak için wow64log.dll dosyası olmayan farklı bir PC'de açmayı denedim ve başarılı oldum. İnternette bulabileceğiniz her şeyi denedim fakat bir türlü düzeltemedim. Yardımınızı bekliyorum, sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mümkünse 2004 sürümüne geçer misin? Bir de sistem özelliklerini yaz.

Konuyu takibe aldım.
Raporu doğru alıyorum video da aynı anlatılan şekilde. Social Club'un kendisinde sorun olmadığından da eminim çünkü farklı PC'de açıldı. En azından denediniz. Eğer ki Discord, Team speak, Skype vb. ağlarınız varsa orada canlı şekilde ekran verebilirim. Fakat siz bilirsiniz.

Konuyu takibe aldım.

Çözüm
Tabii ki de deneyeceğim.
  • RAM: G.Skill 8 GB RAM 3000MHz CL15.
  • Ekran kartı: AMD Sapphire Pulse RX 570 4 GB GDDR5.
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G 3.5/3.7GHZ AM4.
  • Anakart: Gigabyte GA-AB350M-D3V mATX.

Konuyu takibe aldım.

Şu an 2004 sürümünü indiriyorum. Yeni sürüme geçtiğim zaman hatayı almaya devam edersem ne yapmalıyım? Tekrardan sağ olun.

Konuyu takibe aldım.

Abi cidden çok sağ ol dediğin gibi 2004 sürümüne güncelledim ve hata düzeldi. Senin gibiler bu hayatta daha fazla olmalı. Tekrardan çok sağ ol en iyisisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı