Çözüldü GTA 5 indirmeden oynamak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wexendax

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim Steam'de GTA 5'im var ama Epic Games ücretsiz verince onu da Epic Games hesabıma aldım Epic Games hesabımda indirmek istiyor ama zaten Steam'den inmiş GTA 5'im var onu bir şekilde Epic Games'e ekleyebilir miyim?

Çözüm
Merhabalar, benim Steam'de GTA 5'im var ama Epic Games ücretsiz verince onu da Epic Games hesabıma aldım Epic Games hesabımda indirmek istiyor ama zaten Steam'den inmiş GTA 5'im var onu bir şekilde Epic Games'e ekleyebilir miyim?
Hocam bir kaç arkadaş sormuştu bunun ile ilgili bir video çektim. Bu şekilde aktarabilirsiniz tekrar yüklemenize gerek kalmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam birkaç arkadaş sormuştu bunun ile ilgili bir video çektim. Bu şekilde aktarabilirsiniz tekrar yüklemenize gerek kalmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam dediğin gibi videoyu izleyip yapmayı deneyeceğim diğer arkadaşlarında cevabı için teşekkürler hepsini denemeye çalışacağım.
Hocam birkaç arkadaş sormuştu bunun ile ilgili bir video çektim. Bu şekilde aktarabilirsiniz tekrar yüklemenize gerek kalmaz.

Videodakileri yaptım ve oldu çok teşekkürler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı