Çözüldü GTA 5 "Steam failed to initilaize" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MuChaTo

Hectopat
Yer
Amasya
Merhabalar arkadaşlar, Online'a girerken VPN gerekiyordu normalde. Başka bir çözümü var mı diye konulara bakarken bir çözümü yapmaya çalıştım. Ancak bunu yaptıktan sonra GTA V hiç açılmamaya başladı. Çözümde Social Club ile Rockstar Game Launcher'ı sil diyordu yatım doğruladıma ancak Game Launcher yüklenmedi.
Hata bu arkadaşlar, Oyunum orijinal 2 yıl önce satın almıştım

1603893691973.png

1603893590358.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yukarıda yazıyor işletim sistemimin Win 10 olduğu. Ayrıca dün akşam oynayabiliyordum bugün VPN'siz başka bir yolu var mı diye bakayım dedim adamın dediğini yapınca açılmamaya başladı.

Yukarıda yazıyor işletim sistemimin Win 10 olduğu. Ayrıca dün akşam oynayabiliyordum bugün VPN'siz başka bir yolu var mı diye bakayım dedim adamın dediğini yapınca açılmamaya başladı.

Social Club ve Rockstar launcher kaldır ve Steam'dan oyun dosyalarını doğrula.
arkadaşlar MacBook kullanıyorum bende Witcher 2 de faile to intialized hatası alıyorum çoğu kişi steami yönetici olarak çalıştır demiş fakat macbookta bir uygulamayı nasıl yönetici olarak çalıştırcağım bilmiyorum sorunu bir türlü çözemedim bilen varsa yardımcı olabilirmi

Yeni konular

Geri
Yukarı