Çözüldü GTA SA yükleme ekranında 1 saat bekliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Windows 10 kullanıyorum, orijinal San Andreas indirdim Steam'dan, ilk olarak hiçbir ayar değiştirmeden girdim, yükleme ekranında 1 saat bekliyor, uyumluluk modu açtım, bu sefer de mouse hareket etmiyor, ESC yapıyorum siyah ekranda kalıyor, nasıl çözerim bunu?

Çözüm
Dosyaları doğrulama yapın. Siyah ekranı çözebilir. Mouse için ise veri yürütme engellemesi kısmından gtasa.exe'yi bulup seçin.
Dosyalari dogrulamayi deneyin. Eger sorunun cozumu olmazsa:
Bilgisayarim klasorunu acin, sag tiklayip Ozellikler diyin, soldan Gelismis sistem ayarlarina gelip Gelismis sekmesinden Performans bolumundeki ayarlara gelin. Son olarak Veri yurutme engellemesi sekmesine gelip 2. tiki isaretleyin ve GTA San Andreas.exe'yi bulup secin.
Olmadı.
Sorun çözüldü arkadaşlar.
Oyuna girip Alt Tab çekiyoruz.
Sonra görev yöneticisine giriyoruz.
Ayrıntılar kısmına geliyoruz.
Gta_sa.exe dosyasına sağ tıklıyoruz.
Sonrasında Benzeşmeyi ayarla diyoruz.
Bütün seçimleri kaldırıp sadece Cpu 1 işaretliyoruz.
Tamam diyip oyunun tadını çıkarın...

Konu kilit.
Bilgisayarim klasorunu acin, sag tiklayip Ozellikler diyin, soldan Gelismis sistem ayarlarina gelip Gelismis sekmesinden Performans bolumundeki ayarlara gelin. Son olarak Veri yurutme engellemesi sekmesine gelip 2. tiki isaretleyin ve GTA San Andreas.exe'yi bulup secin.

Crackli yükle diyecem de, linç yerim. Rockstar, GTA SA'yı baştan sağma Steam'a yüklemiş. Ya da şu an ki güncel bilgisayarlar ile optimize çalışmıyor.

Benim Steam hesabımda GTA SA var. Ancak hiç oynamam yok. Çünkü giremedim. Crackli kullanıyorum. Hem SAMP'ta oynuyorum.

Dosyaları doğrulama yapın. Siyah ekranı çözebilir. Mouse için ise veri yürütme engellemesi kısmından gtasa.exe'yi bulup seçin.
Olmadı.
Sorun çözüldü arkadaşlar.
Oyuna girip Alt Tab çekiyoruz.
Sonra görev yöneticisine giriyoruz.
Ayrıntılar kısmına geliyoruz.
Gta_sa.exe dosyasına sağ tıklıyoruz.
Sonrasında Benzeşmeyi ayarla diyoruz.
Bütün seçimleri kaldırıp sadece Cpu 1 işaretliyoruz.
Tamam diyip oyunun tadını çıkarın...

Konu kilit.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı