Çözüldü GTA San Andreas Fare kontrolsüz dönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

121228

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar bugün Rockstar Games launcher'dan GTA San Andreas'ı indirdim ancak oyunu açtığımda mouse çalışmıyordu ve ekran deli gibi çok hızlı şekilde dönüyordu. Ayarlardan baya bir süre kurcalamama rağmen çözemedim. Çözümünü bilen var mı acaba?

Çözüm
Videoyu izlemeye gerek yokmuş. Çözüm Steam Exe'sini kullanmaktan geçiyor ki o da buradan indirilebilir:
  • Gta-sa.exe dosyasını indirin. (md5 doğrulaması: 5bfd4dd83989a8264de4b8e771f237fd)
  • San Andreas'ın yüklü olduğu klasöre gidin: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto San Andreas
  • gta-sa.exe'yi buraya kopyalayın.
  • Oyunu gta-sa.exe ile başlatın.
Rockstar yakında sorunu çözen bir güncelleme yayınlayacaktır...
Linke tıkladığımda Google Drive izne ihtiyaç var diyor. Mailime gelen uyarıya haberim var diyorum ama yine de tekrar linke tıkladığımda aynısı oluyor. Başka e-posta ile de denedim olmadı. Ancak başka linklerde sorun çıkartmıyor Google Drive. Bende mi sıkıntı var yoksa link mi hatalı?
Videoyu izlemeye gerek yokmuş. Çözüm Steam Exe'sini kullanmaktan geçiyor ki o da buradan indirilebilir:
  • Gta-sa.exe dosyasını indirin. (md5 doğrulaması: 5bfd4dd83989a8264de4b8e771f237fd)
  • San Andreas'ın yüklü olduğu klasöre gidin: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto San Andreas
  • gta-sa.exe'yi buraya kopyalayın.
  • Oyunu gta-sa.exe ile başlatın.
Rockstar yakında sorunu çözen bir güncelleme yayınlayacaktır...

Son düzenleyen: Moderatör:
Linke tıkladığımda Google Drive izne ihtiyaç var diyor. Mailime gelen uyarıya haberim var diyorum ama yine de tekrar linke tıkladığımda aynısı oluyor. Başka e-posta ile de denedim olmadı. Ancak başka linklerde sorun çıkartmıyor Google Drive. Bende mi sıkıntı var yoksa link mi hatalı?
Evet, bende de aynı durum var. Bende de izin istiyor.
@Recep Baltaş

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı