Çözüldü GTX 1660S sistem sürücü güncelliği nasıl kontrol edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M A S K

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir bilgisayar alıp kurdum. Windows'u kurduktan sonra ilk olarak Windows güncelleştirmelerini yaptım ve NVIDIA driverını indirdim. Şu an kullandığım chipset ve diğer sürücüler güncel mi değil mi nasıl öğrenebilirim? Başka yüklemem gereken bir driver var mı?

Sistemim:
Gigabyte B450M S2H
GTX 1660 Super
Kingston A2000 SSD
Ryzen 3 3100

Çözüm
Ekstra ayar yapmanızı gerektirecek bir program yok. Attığım link üzerinden güncel driveri indirmeyi unutmayın, dosyayı çalıştırın ve bütün kutucuklar işaretli olsun, kurulumu başlatın. Güncelliğini kontrol etmenizi gerektirecek bir şey yok, kurulum bitince sistemi yeniden başlatmanız yeterlidir.
BIOS'u güncelledim windowsu kurmadan önce. Aklıma takılan chipsetler falan güncel bir şekilde mi kuruldu. Ayrıca işlemci için herhangi bir şey yapmama gerek var mı ?

Windows u sıfırdan kendin kurduysan chipset kurulu değildir zaten. şu videonun link attığım dakikasından izleyip gerekenleri görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca şu videoyuda kesinlikle izlemeni tavsiye ederim bilgisayardan gereksiz olan her şeyi kaldırmanda faydalı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En baştakini indirip kuruyorum o zaman ?

Attığım linkteki chipset bölümünde en üsttekini indirip kurdum. Pc yeniden başladı. Kurulup kurulmadığını nasıl anlarım ?

Tamamdır öyle yapıyorum. Doğrulamak amaçlı soruyorum doğru bir şekilde yükleyip yüklemediğimi nerden anlarım? Birde yapmam gereken başka bir şey kaldı mı yeni pc de ?

Yeni konular

Geri
Yukarı