Çözüldü GTX 650'yi PCI Express x16 2.0 portuna takabilir miyiz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum tam sınırda sanırım PSU. Ben 420 lik bir power ile 650ti kullanıyorum. Benimki de 80+ değil ama senin PSU verimliliğin daha yüksek. Ancak ben Intel sistemle kullanıyorum. Senin işlemcin daha fazla güç çekiyor.. Açıkçası emin değilim çalışsa ekran kartın bile yüksek güç çekmek istediğinde sıkıntı yaşayabilirsin. İstersen sen kartı al, sisteme tak. Daha sonra bir stres testine sok sistemi. Sıkıntı yaşamazsan gönül rahtlığıyla kullanırsın. Sıkıntı yaşarsan bir de 550'lik bir psu alır keyfine bakarsın..

Kardes bende Asus Gtx 650 ti ekran karti aldim. Daha once 400 w psu vardi. Yerince performans alamadim. Bu ekran karti kullanmak icin 600w kasasiyla beraber psu aldim. 320 Tl değerinde benim anakartim pcı 1.1 destekli hic bir sorun. Yok calisiyor. İslemcim dar bogaz yapiyor. Tek sorunum o 2.20 Ghz 7 senelik islemciden ne beklersin ki. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim ne demek :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam arkadaşlar. Bilgilendirme için hepinize teşekkürler. Yeni sistem Pazartesi günü hazır. Crysis Wars bizi bekliyor.

Konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı