Güzel grafikli, güzel hikayeli oyun var mı?

A plague tale ınnocence.

Sanırım oyun yüzyıl savaşları kara veba dönemine denk geliyor hoşuma gitti oynayacağım mutlaka teşekkürler.
BF serisi, Far Cry 3-4-5.

FARCRY'a başlıyacağım en yakın zamanda BF'nin okuduğum incelemelerinde daha çok mp bölümü iyi olduğu söyleniyor hikayesi o kadar da iyi değilmiş ondan oynamayı düşünmüyorum teşekkürler.

Witcher 3 oynamayı unutmuşsun. 😀
Ha bir de life is strange önermeyi unutmuşum. Öyle çok bir grafik bekleme ama hikayesi iyidir.

Witcher 3'ü oynamama sebebim böyle büyü ve eski zamanda geçen oyunlar hiç hoşuma gitmiyor. Bazı istisnalar dışında eski zamanda geçen oyunları oynamıyorum. Life is Strange'i çevremden de öneren oldu bir şans vereceğim. Önerilerin için teşekkürler.
Star wars: Jedi fallen order. Hikayesi de, oynanması da çok iyi. :)

Evet çok güzel oyun onu da oynadım eklemeyi unutmuşum. Yine de teşekkürler.

Öncelikle herkese selam. Umarım gününüz iyi geçiyordur. Soruma geçeyim.

Arkadaşlar ben güzel hikayeli oyunların hastasıyım, hikayesi sarmazsa yarıda bırakıyorum ve oynayasım gelmiyor. Ve aynı zamanda oyunun gözüme hoş gelmesini istiyorum.
Şimdiye kadar dediğim gibi bir sürü oyun oynadım ve günümüzde ülkecek zor bir dönemden geçmekteyiz. Korunmak için ve bu salgından en kolay ve ucuz şekilde kurtulmak için evde kalmamız gerek. Tabii ki bende evde kalıyorum. Zaten çok fazla bu tür oyunlardan bitirdim ama şu günlerde oynıyacak oyun bulamıyorum. Acayip bir boşluğa düştüm. Güzel grafikli ve hikayeli oyun önerilerinizi bekliyorum.

Oynadığım oyunlar:

CoD MW ve bo serisi
The Walking Dead (tüm sezonlar)
Metro serisi
Tomb Raider serisi
Assasin's Creed serisi
Spec Ops
NFS serisi
Sniper Elite 2, 3 ve 4
Crysis serisi
Quantum break
Control
Saints Row 3 ve 4
Hitman 1 ve 2
Gears 5
Observation
Watchdogs serisi (aklımda kalanlar bu kadar, ayrıca oyunların hepsini öneririm harika oyunlar)

Oynamayı düşündüğüm oyunlar;

Death Stranding
Detroit: Become human
Days gone
Uncharted serisi
Battlefield 1 ve 5

Life ıs strange grafiklerini pek muhteşem sayılmaz ama hikayesi iyi

Witcher 3'ü oynamama sebebim böyle büyü ve eski zamanda geçen oyunlar hiç hoşuma gitmiyor. Bazı istisnalar dışında eski zamanda geçen oyunları oynamıyorum. Life is Strange'i çevremden de öneren oldu bir şans vereceğim. Önerilerin için teşekkürler.

Evet çok güzel oyun onu da oynadım eklemeyi unutmuşum. Yine de teşekkürler.

Kanka öyle deme bende sevmiyordum büyü oyunları ama Witcher 3 neymiş bir bakayım oynayayım dedim :D çok iyi oyun oyna.
Hiçbir bölümünde sıkılmazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamadım, yakın zamanda oynamayı planlıyorum; oynanış videoları iştah açıcı: Hellblade: Senua's Sacrifice.
Aldım 45 dakika sonra iade ettim. Görsellik çok iyi ses tasarımları muazzam bence ama bir yerden bir yere gitmek çok sıkıcı.
Bir tanrıyla savaşmak için kapıya gidiyorum benden bulmacayı çözmemi istiyor gidip çözüyorum tekrar kapıya gitmem gerekiyor. Karakterin yavaş olması haliyle insanı çileden çıkarıyor.

Öncelikle herkese selam. Umarım gününüz iyi geçiyordur. Soruma geçeyim.

Arkadaşlar ben güzel hikayeli oyunların hastasıyım, hikayesi sarmazsa yarıda bırakıyorum ve oynayasım gelmiyor. Ve aynı zamanda oyunun gözüme hoş gelmesini istiyorum.
Şimdiye kadar dediğim gibi bir sürü oyun oynadım ve günümüzde ülkecek zor bir dönemden geçmekteyiz. Korunmak için ve bu salgından en kolay ve ucuz şekilde kurtulmak için evde kalmamız gerek. Tabii ki bende evde kalıyorum. Zaten çok fazla bu tür oyunlardan bitirdim ama şu günlerde oynayacak oyun bulamıyorum. Acayip bir boşluğa düştüm. Güzel grafikli ve hikayeli oyun önerilerinizi bekliyorum.

Oynadığım oyunlar:

CoD MW ve bo serisi.
The Walking Dead (tüm sezonlar)
Metro serisi.
Tomb Raider serisi.
Assasin's Creed serisi.
Spec Ops.
NFS serisi.
Sniper Elite 2, 3 ve 4.
Crysis serisi.
Quantum Break.
Control.
Saints Row 3 ve 4.
Hitman 1 ve 2.
Gears 5.
Observation.
Watchdogs serisi (aklımda kalanlar bu kadar, ayrıca oyunların hepsini öneririm harika oyunlar)

Oynamayı düşündüğüm oyunlar;

Death Stranding.
Detroit: Become human.
Days Gone.
Uncharted serisi.
Battlefield 1 ve 5.

Cyberpunk bekle.

Korku oyunu olabilir diyorsan Outlast serisini öneririm çünkü hem grafikleri güzel hem de hikayesi.
Ayrıca Resident Evil 7 de güzel oyun.
Çok güzel!!!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı