Çözüldü Hackintosh endrandomseed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burak3806

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu hatanın çözümü varmış fakat o konuya giderken site bir hatayla karşılaşıyor sanırsam konu kapatılmış. Acaba çözüm olan osxaptiofix3drv-64.EFI güncel versiyonunu biri atabilir mi?

Bilgisayar tüm özellikleri ile bu eski zaten Mac'i kurdum hepsini denedim Mojave'yi kurdum ama bootloader hatası verdi bende seçeneklerden kext yükleme yerinden bootloader yüklemesini kapattım ama artık mount EFI yapamıyorum tıkandım orada. Clover'ın bootloaderını yükledim ama sonuç değişmedi aşağıda EFI yerinde disk gözükmüyor üstte gözüküyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu rehberi dikkatlice uygula ve ilk problemini nasıl çözdüğünü belirt.

Sorunu eski laptoptaki harddiski yeni bir PC'ye taktım. Ayrıyaten Hackintosh'un sitesinden son sürüm Mojave indirdim burada da bitmedi tek tek bir sürü hata yaşadım aştım hepsini, sonunda doğru düzgün bir kurulum yaptım 2-3 kere tekrar kurmam gerekti.

Son düzenleyen: Moderatör:
En büyük hata yükleme başladıktan sonra Mac ekranında diske yazarken hata vermesiydi bu hatayı yabancı kaynaktan okudum BIOS yılını 2017 civarı yapınca bu hatadan kurtuluyorsunuz daha sonra Clover hataları ile karşılaştım onu da son sürümünü yükleyerek çözdüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı