Çözüldü HD Graphics 630 "Yüklenmekte Olan Sürücü Bu Bilgisayar için İmzalanmamış"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The Dawnguard

Kilopat
Sahip olduğum Intel(R) HD Graphics 630 ekran kartı için en güncel ve uygun sürücüyü arıyordum, Intel'in kendi sitesinden indirdiğim sürücü bulma uygulaması (Intel® Driver & Support Assistant Tray) ile bilgisayarımı taradığımda ekran kartımın yanında "Update available" diye bir ibare olduğunu gördüm. Şu an bilgisayarımda kurulu olan sürücü sürümü x.x.x.4973 iken uygulumanın bana göstermiş olduğu en güncel sürüm ise x.x.x.6025 gözüküyor. Bu sürücüyü indirdim ve kurmaya çalıştığımda ise ekteki hata ile karşılaştım. Ben de HP'nin kendi sitesindeki sürücüyü indirdim ve kurdum, fakat bu sürücü de güncel olmadığı (Intel® Driver & Support Assistant Tray'e göre) için ben de akabinde Windows Update ile güncellemeyi denedim. Aynı şekilde Intel® Driver & Support Assistant Tray yine bu sürücüye de güncel demedi ve daha güncel bir sürüm olduğunu belirtti fakat ben ne zaman Intel® Driver & Support Assistant Tray'e göre güncel olan sürümü yüklemeye çalışsam ekte belirttiğim hatayı alıyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
Donanım kimlikleri:
PCI\VEN_8086&DEV_591B&SUBSYS_838F103C&REV_04
PCI\VEN_8086&DEV_591B&SUBSYS_838F103C
PCI\VEN_8086&DEV_591B&CC_030000
PCI\VEN_8086&DEV_591B&CC_0300

Untitled.png

Son düzenleyen: Moderatör:
https://downloadmirror.intel.com/27680/a08/win64_24.20.100.6025.zip

Buradan elle sürücüyü indirip aygıt yöneticisinden sürücüyü elle güncellemeyi deneyin. İndirdiğiniz arşiv dosyasını klasöre açıp klasör istediğinde onu seçin. Programın da dediği gibi 24.20.100.6025 sürümü şu anda en güncel sürücü cihazınız için.

AygıtYöneticisi.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı