Çözüldü Her sayfada karşıma çıkan reklamları nasıl yok ederim?

• Konuyu başlatan Batuhan Görkem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 13B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

Batuhan Görkem

Ziyaretçi
Öncelikle arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim. Yanlış yere açtıysam yetkili arkadaşlar konuyu taşısın.
Arkadaşlar nedense her girdiğim sitede (Facebook ve Twıtter hariç) sürekli ekranın altında ve yanlarında reklamlar çıkıyor. Ben virüsten şüpheliyim ama sizinde bir bildiğiniz vardır diye konu açtım. Şimdiden teşekkürler.
Adsız.png

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    164,9 KB · Görüntüleme: 707
Teşekkürler. Adblock Plus indirdim ve sorunum çözüldü. Adblock Plus internette bir yavaşlama yapmaz değil mi?

Hayır yapmaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ama ben yine bilgisayarınızı Malwarebytes ile taratmanızı öneririm.

Teşekkürler. Yetkili arkadaşlar konuyu kilitleyebilirler.

Adblock Plus sorunu çözmez. Tarayıcında ya da bilgisayarında virüs var. Önüne gelen her şeye okumadan evet dediğinden oluyor böyle şeyler. Trojan Remover ile bir tarama yap.

Bende 1 ay boyunca sweet page ve senin virüsden vardı. AdwCleaner 5dkda çözdü tavsiye ederim.

İlk önce ADWCleaner programını kur ve tarat. Link AdwCleaner Download
Daha sonra da Malwarebytes programını kur ve onunla da tarat ki iş sağlam olsun. Recep Baltaş'ın da dediği gibi Adblok sorununu çözmez sistemine virüs bulaşmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı