Çözüldü Hitman Pro pbcl.exe Şüpheli Olarak Bulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

darth_turko

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği öğrencisi
Selamlar. Uplay'den orijinal olarak Asassins Creed 3 oyununu indirdim. Hitmen Pro programıyla bilgisayarımı tarattığımda ise Asassins Creed 3'ün içinde dosyaların birinde pbcll.dll adlı dosyayı şüpheli olarak belirtti. Aynı dosyayı silmeden KIS 2016 ve Malwarebytes ile taradığımda hiç şüpheli bulmadı. Sonra bu dosyayı Virustotal a tarattığımda ise 3 program şüpheli bulmuş fakat büyük olarak nitelendirdiğim programlar temiz olarak nitelendirmiş. Ben de pbcll.exe adlı dosyayı sildim. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

PunkBuster uygulamasının bir parçasıdır. PunkBuster ise multiplayer oyun oynadığında hileyi engelleyen bir uygulama. Eskiden CS'de sXe'nin gördüğü işlevi görüyor bir nevi. Zararlı değildir. Zaten şüpheli olarak belirtmiş, zararlı dememiş.

Son düzenleme:
PunkBuster uygulamasının bir parçasıdır. PunkBuster ise multiplayer oyun oynadığında hileyi engelleyen bir uygulama. Eskiden CS'de sXe'nin göredüğü işlevi görüyor bir nevi. Zararlı değildir. Zaten şüpheli olarak belirtmiş, zararlı dememiş.
Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı