Çözüldü HP 450 G4 Hackintosh Kurulumunda "OsxAptioFixDrv" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hmzy

Hectopat
Nasıl kurulum yapacağımı bilmiyorum. Güncel sürümü indirdim. Fakat config dosyalarını nasıl düzenleyeceğimi bilmiyorum. Belleğime yazdırdım 10.12.5 sürümünü. Basit bir şekilde link atmadan anlatabilir misiniz nasıl yapacağımı sırasıyla lütfen. Tüm linklere baktım forumdaki fakat yapamadım yine de. Daha en başta "OsxAptioFixDrv" hatası alıyorum. Kısacası hiç bir şey yapamadım. Lütfen yardım edin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
slide=0 komutunu denermisin ? Bu arada sistem özelliklerin nedir tam olarak ?

• İntel Core İ5 7200u
  • 8GB 2133 MHZ DDR4 RAM
  • Nvidia GT930MX
  • 1 TB HDD
O komutu nereye yazacağım ? Çünkü bu hatayı aldığım zaman ekranda hiç bir şey yazılmıyor. Ben de sistemi kapatıp yeniden açıyorum. Bana en baştan hatasız bir kurulum için yapmam gerekenleri söyler misiniz ? Örneğin şu an en baştan Win32 programı ile RAW imajını yeniden yazdırıyorum belleğime. Bunun ardından sırasıyla ne yapmam gerekli ? USB'den boot edince en solda elma, ondan sonra Windows ve Clover simgesi var. Ben elmaya tıkladığımda bu hatayı alıyorum. Nerede yanlış yaptım sizce?
Transmac programını kullanmam gerekiyor mu? HDD'yi düzenlememe veya biçimlendirmeme gerek var mı?

Dediğinizi yaptım sorun devam ediyor. Aynı hatayı alıyorum.
Komut kısmındaki -v komutunu sildim. Şu an elma resmi olan bir ekrana geçti. İnşallah olur.
Sorun devam ediyor. Tam da sevinmiştim oldu diye. :(
Fake ID girişi yaptım. Ondan sonra kurulumda bu platform Mac desteklemiyor gibi bir şey yazdı.
Ne yaptıysam hata oluyorum. Bana çalışan bir Config hazırlayamaz mısınız ?
Şu an Mac bilgisayarıma yüklendi. Çok mutluyum. Fakat çalışmayan bir kaç şey var. Ses, ethernet, kablosuz ağ gibi önemli şeyler çalışmıyor. Bunları nasıl yüklerim?
Multibeast programını açmaya çalıştım fakat bu yazılım zarar görmüş gibi bir hata aldım ve açamıyorum o programı. Başka nasıl yapabilirim?

Peki eski sürümlerde Wifi çalışır mı? Ethernet sürücüsü dediğiniz programda da aynı şekilde yazıyor. Realtek 10/100/1000.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı