Çözüldü HP 5ZU98AA G-Sync çalıştırır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xanter07

Hectopat

Yardımcı olursanız çok sevinirim Yakında PC alacağım için.
Birde çalıştırırsa hangileri çalıştırır?

Çözüm
Asus vp249qgr modelinde adaptive sync bulunuyor diğerlerinde yok.https://www.displayninja.com/freesync-monitor-list/ buradan kontrol edebilirsiniz.
Dizüstü bilgisayarıma ikinci ekran olarak almayı düşünüyorum bu modeli. Sadece HDMI girişi var, bu monitörde HDMI 1.4 ile 144Hz alabilir miyim?

144Hz alabiliyorsam çok sıkıntı olacağını sanmıyorum, zaten dönüştürücülerin de fayda etmediğini okumuştum bu forumda. Yeni kasa alana kadar en azından 144Hz'den faydalanabilirim.

Monitörden memnun musun bu arada?

144Hz alabiliyorsam çok sıkıntı olacağını sanmıyorum, zaten dönüştürücülerin de fayda etmediğini okumuştum bu forumda. Yeni kasa alana kadar en azından 144Hz'den faydalanabilirim.

Monitörden memnun musun bu arada?

Evet. Zaten bu özelliklerde ve bu fiyata başka bulman imkansız.

Ghosting testi yaptınız mı sonuçları nelerdir? Bende bu monitörü almayı düşünüyorum açıkçası, AOC 24G2U ile arasında kalmıştım ancak genel anlamda oyun için kullanacağım. Birde şuan kullandığım dizüstü bilgisayar da TN panelli, ve alıştığımdandır belkide hiç rahatsız etmiyor. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Ghosting testi yaptınız mı sonuçları nelerdir? Bende bu monitörü almayı düşünüyorum açıkçası, AOC 24G2U ile arasında kalmıştım ancak genel anlamda oyun için kullanacağım. Bir de şu an kullandığım dizüstü bilgisayar da TN panelli, ve alıştığımdandır belki de hiç rahatsız etmiyor. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Ben de diyorum sayfayı aşağıya kaydırınca yazılarda kararma oluyor neden acaba? Ghosting varmış. Gözümü yoruyor bir şey okurken sayfa da. İade etmeli miyim sence?
Edit: Tepki süresini Level1'e çekince ghosting yapmıyor. Ama Level 5'de tepki süresi çok daha iyi oluyor ya onu hissedebiliyorsun.

Son düzenleme:
Eğer rahatsızlık veriyorsa tabii ki iade etmelisiniz, sağlığınız her şeyden önce gelmeli. Tam almayı düşünürken bunu okumak üzdü. AOC alacağım sanırım.

Tepki süresini azaltınca ghosting yapıyor anladığım kadarıyla doğru mu?

Eğer rahatsızlık veriyorsa tabii ki iade etmelisiniz, sağlığınız her şeyden önce gelmeli. Tam almayı düşünürken bunu okumak üzdü. AOC alacağım sanırım.

Tepki süresini azaltınca ghosting yapıyor anladığım kadarıyla doğru mu?

Evet ghosting var. Ama pek rahatsız etmiyor beni. 1200 TL'ye şu zamanda G-Sync 144 Hz monitör bulmak imkansız. O yüzden iade etmeyi düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı