Çözüldü HP i5 9300H laptop düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OSCOrp07

Hectopat
1660 Ti, i5 9300H ve 8 GB RAM CS:GO’da 80 ile 100 arası alıyorum. Daha 2 gün oldu alalı. Driver güncel. Yeni formatlandı doğal olarak. Ne yapmam gerek?

Çözüm
Hocam ben sorunu çözdüm. Üstün performans tam anlamıyla performans vermiyor. Nihai performans diye bir mod var. Onu seçince düzeldi CS:GO 190'lara AC Odyssey 30'dan 50'lere çıktı.
Herkese teşekkür ederim konu kilitlenebilir.
1660 Ti, i5 9300H ve 8 GB RAM CS:GO’da 80 ile 100 arası alıyorum. Daha 2 gün oldu alalı. Driver güncel. Yeni formatlandı doğal olarak. Ne yapmam gerek?

Ben de HP laptop i5 9300H 1650 kullanıyorum. Full ayarlarda 200 üstü FPS alıyorum. Hatta laptop ısınmasın diye FPS i 140 a falan sabitliyorum.

Ayarları en düşüğe almayı deneyin. Ayrıca CS:GO'ya sağ tık yapıp özellikleri seçip başlatma seçeneklerini ayarlaya basıp -novid, -High, -NO3D9EX1 yazın. Bu FPS hızınızı artırmalıdır.

Bizler yaklaşık 20-25 kişilik bir Discord grubu oluşturduk AN515 55 sorunları için ancak Monster, Casper olanlar da var. Hep beraber çözüm arıyoruz. Daha fazla bilgi ve görüş alışverişi için sizi de bekliyoruz.

Hocam probleminiz GPU1 ve GPU2 nin aynı kullanılması olabilir. Afterburnerda GPU'ların ikisinin de kullanım oranarını gösterecek şekilde bir oyunda ekran görüntüsü atarsanız . Problemin bundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlarız.

Hocam ben sorunu çözdüm. Üstün performans tam anlamıyla performans vermiyor. Nihai performans diye bir mod var. Onu seçince düzeldi CS:GO 190'lara AC Odyssey 30'dan 50'lere çıktı.
Herkese teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı