Çözüldü HTC Desire Z açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şunu indirin ve çalıştırın:

Shipped ROMs

Yüklemek için bilgisayarınızda HTC Sync kurulu olmalı ve cihazı Fastboot ya da Recory moduna almanız gerekebilir.

Shipped ROMs ve HTC Sync yi bilgisayarıma indirimd ve htc sync yi bilgisayarıma kurdum , şuan nasıl bi işlem uygulayacağım - telefonu bilgisayara bağlayıp HBOOT ekranına alıp Shipped ROMs umu yüklicem ?

İnen RUU dosyasını çalıştırıp yönergeleri izleyin.

RUU yu açtım , talimatlarda telefonunuzu açın diye birşey var , telefon açılmıyor :( HBOOT ekranına getirip Programı tekrar çalıştırdım ama bilgisayarınız ile bağlantı kurulamıyor dedi ve program kapandı.

Fastboot ekranında iken PC telefonu gördü, programı açtım yaklaşık 10 dakika sürer yazıyor bu yüzden teli ellemedim, 30 dakika geçti ve hala bi değşiklik yok.
J0Szfhl.jpg

Telefon dondu Fast Boot ekranında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum servisten geldi , anakartı değişmiş. Garantisinin bitmesine 1 ay kaldı , telefonuma root yapmak istiyorum. Daha doğrusu 2.3 çok yavaş çalışıyo gibi gelio ve telefonun içinde gereksiz birşey uygulama var kullanmadığım. Root yapma rom atma hakkında fazla bilgi sahibi değilim yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı