Çözüldü i3 2130 Sisteme Windows 7 Kurulur Mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swopper

Decapat
Eski şeyleri karıştırırken bilgisayar alırkenki yanında verilen CD'ler kitaplar, kullanım klavuzu falan buldum. Windows 7 CD'si gördüm bir de. Şu anki işletim sistemi: Windows 10 Pro. O CD Windows 7 kurma CD'si değil mi? Onunla tekrar Windows 7 kurulabilir mi format atarak? Sadece soruyorum. Kurmayı düşünmüyorum ama Windows 7 oyunlarda daha iyi diyorlar.
Sistemim: i3 2130 3.40 GHz, 4 GB RAM, R5 230 ekran kartı (1 GB)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eski şeyleri karıştırırken bilgisayar alırkenki yanında verilen CD'ler kitaplar, kullanım klavuzu falan buldum. Windows 7 CD'si gördüm bir de. Şu anki işletim sistemi: Windows 10 Pro. O CD Windows 7 kurma CD'si değil mi? Onunla tekrar Windows 7 kurulabilir mi format atarak? Sadece soruyorum. Kurmayı düşünmüyorum ama Windows 7 oyunlarda daha iyi diyorlar.
Aslında 10 daha iyi fakat sistemin eski olduğu için 7 daha iyi gelebilir. Benim önerim Windows 8.1 olacaktır. Windows 7 artık çok kullanılamaz.
Aslında 10 daha iyi fakat sistemin eski olduğu için 7 daha iyi gelebilir. Benim önerim Windows 8.1 olacaktır. Windows 7 artık çok kullanılamaz.

Çözüm
Windows 7 CD'si ise kurulabilir fakat güncel sürüm her zaman daha iyidir Windows 7 desteklemesi kaldırıldı.
Teşekkürler
Performans diyorsansa Windows 8.1 en rahatı.Classic shel de kur mis gibi olur.
Teşekkürler.
Teşekkürler
Kurabilirsin fakat tavsiye etmiyorum.
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı