Çözüldü Inspiron 15R N5110 Windows 8.1 kurmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Doom06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
.
Arkadaşlar bilgisayarım dell n5110. Sistemim windows 8.0. Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal sitesinden onedrive ile windows 8.1.1'i indirdim ve ultraiso ile boş bir DVD'ye yazdırdım. DVD takılıyken yeniden başlattığımda ingilizce bir tuşa basın diyor. Benim sormak istediğim windows 8.1.1 düzgün inmiş midir ve kurulum esnasında sorun çıkar mı bu yüzden? Ayrıca internet bağlıyken kuracağım internet sürücüsünü otomatik yükler mi? Yüklememe gibi bir durum olabilir mi? İnternet sürücüsünü yüklerse diğerlerini zaten otomatik yüklemezse ben elle yüklerim. Ayrıca windows 8.1.1 de dvd yi göstermiyormuş. Bu doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün inmiştir hocam merak etme. Bilgisayar açılırken tuşa basmanı söylüyor çünkü aksi halde kurulum başlamaz. Dvd göstermiyor diye saçmalığı kim uydurmuş? Yükleyin gitsin.

Düzgün inmiştir hocam merak etme. Bilgisayar açılırken tuşa basmanı söylüyor çünkü aksi halde kurulum başlamaz. Dvd göstermiyor diye saçmalığı kim uydurmuş? Yükleyin gitsin.

Sağ ol hocam. Yardımcı oldun. Bir tuşa basmamı biliyorum ama neden İngilizce yazdı onu merak ettim. Arkadaşım bana windows 8.1 in arkadaşında yüklü olduğunu ve dvd veya cd görmediğini söyledi. Ama boot edebiliyormuş.

Ayrıca sürücüleri yükler değil mi?

İngilizce yazması önemli değil, kurulum türkçe. Arkadaşının bilgisayarında dvd sürücüyü görmüyorsa o arkadaşının sorunu. Sistemin çok eski değilse genelde çoğu sürücüyü yüklüyor.

İngilizce yazması önemli değil, kurulum türkçe. Arkadaşının bilgisayarında dvd sürücüyü görmüyorsa o arkadaşının sorunu.

Peki o zaman en yakın zamanda windows 8.1 update 1 (ilk mesajdaki siteden) format atacağım.

Yok çok eski değil sistemim. 2010 veya 2009 model olması lazım.

Sorun çözülmüştür konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı