Çözüldü Intel UHD Graphics 630 Güncelleme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NambaKorea

Hectopat
Arkadaşlar Abra A7 V11.1.3 17.3" laptop kullanıyorum ve intelin otomatik driver programını kullandım güncelleme var indirip kur diyorum aşağıdaki hatayı alıyorum.Ayrıca aygıt yöneticisinden güncellemeyi denediğimde en son sürücü yüklü diyor fakat en son sürücü yüklü değil eski versiyonu yüklü. Tamamen kaldırıp güncel olanı yüklemeye çalıştığımda yine aynı hata ile karşılaşıyorum lütfen yardımcı olun delirmek üzereyim.

d5aa39641f460788878fbb6be0d93ca1.png

Çözüm
Bu mod ile gir orada yükle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm
Denedim ve yine aynı hatayı alıyorum yardımcı olun lütfen çözüm bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca aygıt yöneticisinden kaldırdım yazılımı ve tekrar denedim şu hatayı aldım:
030d008588983a33914f5aa5475c5421.png

Yanlış dememişsin videoları izle tekrar dene oradan olması gerekli, farklı bir yerden ayarı yok.
Aynı şeyi tekrar yapınca oldu bu sefer çok teşekkürler ilginç :D peki geri açmam falan gerekiyor mu imza olayını?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı