Çözüldü Internet Explorer google aramalarında tek satır gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

darkxpc

Hectopat
Google da arama yaptığım zaman sonuçları tekbir satırda gösteriyor. 8.1'e geçince oldu bu, neden acaba ?
İnternet sayfalarında normal gösteriyor, sadece Google da arama sonuçlarında oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
wdit.jpg

Bu şekilde görünüyor.

Aynı sorun bende de vardı Win 8 sürümünde. KMSano diye 3. parti bir program kullandın mı bir şeyi orjinalleştirirken?

Aynı sorun bende de var. 8.1'e dün geçiş yaptım dün böyle bir sorun yoktu bugün sadece Google'de böyle. Demek ki sadece bende değil sorun Googleden kaynaklanıyor sanırım.

Google ile alakası yok. Burak Alkan'ın belirttiğini uygulayın. Düzelmezse IE internet seçeneklerine girin. Gözatma geçmişinde "Sil" butonuna basın. En yukarıdaki "sık kullanılanlar web sitesi verilerini ..." yazan yerin tikini kaldırın. Alttakilerin hepsine tik koyun.
Sil'e basıp temizleyin.

Yine düzelmezse "Gelişmiş" sekmesindeki "Gelişmiş Ayarları Geri Yükle" 'ye tıklayın. Ardından "Internet Explorer ayarlarını sıfırla" ya tıklayın. Tarayıcınız yeniden açıldığında sorun düzelecektir.

Google ile alakası yok. Burak Alkan'ın belirttiğini uygulayın. Düzelmezse IE internet seçeneklerine girin. Gözatma geçmişinde "Sil" butonuna basın. En yukarıdaki "sık kullanılanlar web sitesi verilerini ..." yazan yerin tikini kaldırın. Alttakilerin hepsine tik koyun.
Sil'e basıp temizleyin.

Yine düzelmezse "Gelişmiş" sekmesindeki "Gelişmiş Ayarları Geri Yükle" 'ye tıklayın. Ardından "Internet Explorer ayarlarını sıfırla" ya tıklayın. Tarayıcınız yeniden açıldığında sorun düzelecektir.

Windows 8 ilk çıktığından beri orjinal kullanıyorum. Windows 8.1'e geçtim, dün birşey yoktu. Buğün bu konuyu gördüm bi bakayım dedim Internet Explorer açtım google ana sayfada arama yaptım, aynen arkadaşın dediği gibi tek satır gösteriyor. Diğer arama motorlarında sorun yok. İlginç :) şimdi baktım düzelmiş. :)

Sil'e basıp temizleyin.

Bunu denedim düzeldi. Gözatma geçmişin sil dedim ve ilk sekmenin tikini kaldırdım düzeldi. Allah razı olsun Technopattan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı