Çözüldü İnternet Servis Sağlayıcısı Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bozkurt52

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Ocak 2017'de internet servis sağlayıcımı değiştireceğim. Türk Telekom (TTnet) kullanıyorum. Malum çok yavaş internetleri. Sizce hangi internet sağlayıcısı en hızlı ve makul fiyatlıdır? Superonline düşünüyorum hızlı ama pahalı, doping düşünüyorum. O ise orta hızda, makul fiyatta. Sizce ne seçmeliyim? Şimdiden teşekkürler. [emoji106]

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline.

Para sıkıntısı yok ise DGN Hosting olur. Ama hızına göre fiyatı iyi :D . Uydunet'de F/P konusunda iyidir.

Superonline kötünün iyisi. Bende artık Uydunet öneriyorum. Superonline'da yine aynı altyapıyı kullanıyor. Sundukları internet yine TTNET'den iyi fakat Uydunet kendi altyapısını kullanıyor. Yani fazla trafik kalabalığı olmaz. Düşüncem budur. Benim sözleşmem bitince bende Uydunet'e geçeceğim.

Cevaplar için teşekkürler. Uydunet ve Superonline arasında seçim yapacağım değiştireceğim zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
ADSL mi? Fiber mi? Bütçe Sınırsız mı? Sınırlı mı? Ne sıklıkla internet kullanıyorsunuz? Ne kadar Kota, Ne kadar hız istiyorsunuz?

Konu kapanmıştır. Cevaplar için çok teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı