Kaspersky şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Yer
O_O
Kaspersky Security Cloud'un 30 günlük deneme sürümünü başlatmıştım, 30 gün sonunda bitti ve bütün özellikler kapandı(tarama vs.).Ben de Kaspersky Security Cloud Free'yi indircektim, silerken parola istedi. Parolayı da ben koymuştum misafir çocuğu ayarlara erişemesin diye.
Buradan talep oluşturdum. Peki bu telep yeter mi yoksa telefonla mı arayıp düzelteceğim ben bu sorunu?

Buradan talep oluşturdum. Peki bu telep yeter mi yoksa telefonla mı arayıp düzelteceğim ben bu sorunu?
Oradan cevap verilir merak etmeyin. Detaylı olarak durumunuzu anlattıysanız bilgi verirler.

Bu arada lisans bittiğinde yeniden indirmenize gerek yoktu.
Bunu uygulayabilirsiniz.
Deneyeceğim teşekkürler.
Denemeyin, bilgisayarınızı bozmak istemiyorsanız. Bilinçsiz kişilerin her dediğini yapmayın.

Oradan cevap verilir merak etmeyin. Detaylı olarak durumunuzu anlattıysanız bilgi verirler.

Bu arada lisans bittiğinde yeniden indirmenize gerek yoktu.
Bunu uygulayabilirsiniz.

Denemeyin, bilgisayarınızı bozmak istemiyorsanız. Bilinçsiz kişilerin her dediğini yapmayın.

1596638599158.png

Ben nasıl Free sürüme geçeceğim.

Security Cloud diyorsun, ıs gösteriyorsun? Kaldırıp ıs mi kurdun? Nasıl yapacağını yukarıda yazmıştım zaten.

Ha yok bende internet Security var. Arkadaşımla konuşuyorduk bu konuyu onda da Security Cloud olduğu için aklımda kalmış o yüzden yanlış yazmışım. Bir de şu an şifreyi hatırladım bir sorun kalmadı.

Ha yok bende internet Security var
Dediğim gibi yukarıda vermiştim ne yapacağınızı. Siz lisansı da kaldırdığınızdan işe yaramayabilir. Süresi dolmuş lisansı tekrar etkinleştirin. Sonra söyleneni yapın.

Geri
Yukarı