(Çözüldü) Kaspersky Uygulamaları Güvenli Olarak Ekleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar 2 haftadır Kaspersky kullanıyorum. Sağ alttan her şeyin bildirimi geliyor ama en çok da güvenli olduğunu bildiğim uygulamalardan geliyor. Acaba bu uygulamaları Kaspersky'dan "Güvenli" olarak ekleyebiliyor muyuz?

Uygulama olarak değil de genellikle klasör olarak dışlamalar listesine alıyordum Kaspersky kullanırken. Direkt spesifik uygulamalar için Uygulama Ayarları > Gelişmiş Ayarlar > Tehditler ve Dışlamalar > Ayarlar kısmından ekle'ye basıp istediğiniz uygulamayı seçebiliyor olmanız gerekiyor.

Bu yol şu anda aklımda kalan yol bu arada, daha yeni sürümlerde ufak değişiklikler olmuş olabilir. Onları da gene aynı başlıklara göz atarak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Uygulama olarak değil de genellikle klasör olarak dışlamalar listesine alıyordum Kaspersky kullanırken. Direkt spesifik uygulamalar için Uygulama Ayarları > Gelişmiş Ayarlar > Tehditler ve Dışlamalar > Ayarlar kısmından ekle'ye basıp istediğiniz uygulamayı seçebiliyor olmanız gerekiyor.

Bu yol şu anda aklımda kalan yol bu arada, daha yeni sürümlerde ufak değişiklikler olmuş olabilir. Onları da gene aynı başlıklara göz atarak rahatlıkla bulabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim, dediğiniz yer tam olarak yok fakat bilmeyen arkadaşlar için söylemek isterim ki "Tehdit ve İstisna Ayarları" sekmesinden "İstisnaları Yönet" diyorsunuz ve oradan programı ekliyorsunuz. :) İyi sosyaller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı