Çözüldü Kassadin nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1080Tİ

Hectopat
Yer
Hiçlik
Merhaba ben halihazırda şu anda kassadin mainim fakat nasıl oynanıcağını detaylarıyla bilmiyorum ustası veya oynamayı bilen biri varsa anlatabilir mi?

Çözüm
Mainsiniz fakat bilmiyorsunuz, garip. Ad matchuplarda zırha önem verip kemik zırh girmen gerekiyor ve ezilirsen ilk item Zhonya alıyorsun, lanede ezilip tilt olma çünkü 16'da çok güçlüsün ve oyunu taşırsın. AP matchuplarda ise çok çok güçlü bir karakter çünkü pasifinden AP karakterlerden daha az hasar yiyor ve Q atınca ap hasarı emen bir kalkan alıyor fakat bu kalkan AD matchuplarda gereksiz olduğu için E fulleniyor.
Mainsiniz fakat bilmiyorsunuz, garip. Ad matchuplarda zırha önem verip kemik zırh girmen gerekiyor ve ezilirsen ilk item Zhonya alıyorsun, lanede ezilip tilt olma çünkü 16'da çok güçlüsün ve oyunu taşırsın. AP matchuplarda ise çok çok güçlü bir karakter çünkü pasifinden AP karakterlerden daha az hasar yiyor ve Q atınca ap hasarı emen bir kalkan alıyor fakat bu kalkan AD matchuplarda gereksiz olduğu için E fulleniyor.

Çözüm
Pro oyuncuların maçlarını incele.
Bütün matchupları öğrenmeye çalış. (Bak ezberle demiyorum, öğren diyorum)
İtem dizilimini neye göre yapıcağını bil yeter.
Yok öyle değil bunları biliyorum ince tricklerini bilmiyorum onun için sordum.
Trickleri, maç izleyince algılamaya çalış. Her hareketten bir anlam çıkar.

Yok öyle değil bunları biliyorum ince tricklerini bilmiyorum onun için sordum.
İnce trick olarak AD matchuplarda E fulle ve Katarina sana Q atarken sen de ona at ki attığın Q'den kalkan aldığın için onun hasarını yememiş olursun, youtube'dan matchup videoları izleyebilirsin.
Kassadin çok kolay bir karakter fakat early de zayıf olduğu için karşında Katarina, Zed, Talon gibi karakterler varsa roam atıyorlar ve takımın geri düşüyor fakat flame yaparlarsa dinleme çünkü late gamede her türlü oyunu taşıyor. KassadinsCreed izlemek yerine permabanXD izle.

Youtube'da "Dopa Kassadin" diye aratarak çoğu matchupı izleyebilirsin. Bilmeyenler için Dopa yeryüzündeki en iyi LoL ve Kassadin oyuncusudur. Eğer dersen o beni aşar;

Yeni konular

Geri
Yukarı