GPU hiç ısınmıyor fakat CPU ısınıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4K 2070 performansı bu arkadaşın fpssinde bir saçmalık var.
Masaüstü ve dizüstü arasında %30 fark oluyor hocam. Hem işlemci hem de ekran kartı için. :)

DSR ise tamam ben monitör 4K değil dedim yanlış anlamayın ve 39 FPS vermemesi gerek.
Testi attım.

Evet ama dediğiniz şey 4K oynayamazsın gibi oluyor ekranın alakası yok ki? Arkadaş 4K'da oynadığını belirtmiş. Monitörden bahsetmemiş.

Kısarsa FPS artması lazım bu test en yüksekte yapılmış.

Pardon ya dalgınlığıma gelmiş nasıl unuturum hatta attığım mesajlara bakarsanız bu farkı bildiğimi görebilirsiniz.

Dediğinizi yüksek FPS alıyor olarak anladığımdan öyle dedim dediğiniz videoya az önce baktım. Laptop olduğu için düşük olması normal.

Evet ama dediğiniz şey 4K oynayamazsın gibi oluyor ekranın alakası yok ki? Arkadaş 4K'da oynadığını belirtmiş. Monitörden bahsetmemiş.

Dediğinizi yüksek FPS alıyor olarak anladığımdan öyle dedim dediğiniz videoya az önce baktım. Laptop olduğu için düşük olması normal.

Tamam ben yanlış anlamışım da öyle demesi için DSR on demesi daha mantıklı neyse.

Hocam neyi tartışıyorsunuz ? Konu sahibi dizüstü bilgisayarının 4k performansını atıyor. @Frenerno bu arkadaş karşılık olarak overclock yapılmış masaüstü 2070 videosu atıyor.
Arada %30 dan bile fazla fark var.

Fark ettim yukarıda yazıyor 😅

Bence benim bilgisayarım gayet iyi performans veriyor. Hangi RTX2070 laptop 4K'da GTA 5 Ultra ayarlarda 39-40 FPS verir ki. Masaüstünden en az 10 FPS daha düşük vermesi gerekir laptopun.

Yeni konular

Geri
Yukarı