Çözüldü Leage of Legends s+ alınmasına rağmen ganimete gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

N3m3s1sDr4g0n

Decapat
Leage of Legends'da s+ almama rağmen urfta da aldım normal maçta da aldım s+ aldın diyor fakat ganimete düşmüyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuda daha önce paylaştığım linki açıyorsun. Tamamen Türkçe olan arayüzde Leauge of Legends oyununu seçiyorsun. Bilet gönder diyorsun. Muhtemelen hesabına girmeni isteyecek. Giriyorsun. Sonra derdini anlatıp cevap gelmesini bekliyorsun. Cevaba o sayfadaki biletlerim kısmından veya sana gelecek olan mailden ulaşabilirsin.
Konuda daha önce paylaştığım linki açıyorsun. Tamamen Türkçe olan arayüzde Leauge of Legends oyununu seçiyorsun. Bilet gönder diyorsun. Muhtemelen hesabına girmeni isteyecek. Giriyorsun. Sonra derdini anlatıp cevap gelmesini bekliyorsun. Cevaba o sayfadaki biletlerim kısmından veya sana gelecek olan mailden ulaşabilirsin.

Çözüm
Konuda daha önce paylaştığım linki açıyorsun. Tamamen Türkçe olan arayüzde leauge of Legends oyununu seçiyorsun. Bilet gönder diyorsun. Muhtemelen hesabına girmeni isteyecek. Giriyorsun. Sonra derdini anlatıp cevap gelmesini bekliyorsun. Cevaba o sayfadaki biletlerim kısmından veya sana gelecek olan mailden ulaşabilirsin.

Benim sorunumu çözebilecek hiçbiri uymuyor orada yazanlardan.

Leage of Legends'da s+ almama rağmen urfta da aldım normal maçta da aldım s+ aldın diyor fakat ganimete düşmüyor. Ne yapabilirim?

Etkenleri aşağıdadır

+Sandık hakkının olmaması.
+Takdir seviyenin en az 2 olması gerekiyor.
+Ban yediğin zaman takdir seviyen ne olursa olsun kilitlenir çünkü adı üstünde takdire şayan bir oyuncu olman gerekir.

benmde aynı sıkıtım vardı sonra farkettim ki takdir seviyem kilitli çünkü toxiclik yapmıştım oyüzden ceza olarak takdir seviyeme ban yemiştim ondan dolayı gelmiyor olmalı

Geri
Yukarı