Çözüldü Lenovo Legion Y740 macOS Mojave 10.14.6 kurulumunda takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DT_MAD

Centipat
Merhabalar BIOS'um görsellerdeki şekilde ayarlı ve kurulumda tüm gidişim rehber videosundaki gibi. Seçtiğim config de (https://github.com/RehabMan/OS-X-Clover-Laptop-Config/archive/master.zip) içindeki HD 630, rehber de dendiği gibi USB mi portlar arasında değiştirmeme rağmen hatam devam etmektedir.
Yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp Image 2020-01-27 at 14.55.41.jpeg

WhatsApp Image 2020-01-27 at 14.55.42.jpeg

WhatsApp Image 2020-01-27 at 14.55.43.jpeg

WhatsApp Image 2020-01-27 at 14.37.04.jpeg

Config e bu konuda anlatılanları da(macOS USB port limitini kaldırma - Technopat Sosyal) yaptım fakat sonuç aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı USB portları deneyiniz. Ayrıca BIOS güncel mi kontrol ediniz. USB okumuyor cihazınız macOS boot ederken problem bu. Bu ekranda uyarı varken USB belleği çıkarıp başka porta takmayı deneyiniz.

USB içindeki tüm config dosyalarını sil ve bu config ile dene.
Aynı sorun olursa Graphics device bölümünden UMA seçip dene.

Attığınız config dosyasıyla da aynı sorunu yaşadım diğer USB portları da denedim sonuç değişmedi. Graphics device da bu iki seçenek var. İkisinde de denedim sonuç aynı.
WhatsApp Image 2020-01-28 at 17.24.00.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı