Çözüldü LG P725 Yanlış rom sonrası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JenLedger

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:/Program Files/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Satış Yöneticisi
LG P725 telefonum var yanılmıyorsam p720 romu atmaya calıstım. Error verdi herseyide sildiğim icin sistem durmuyor geri yükleme noktam vs yok. Hafıza kartında benim diğer kullandığım romum var. Clockworkmodda hafıza kartını göremiyorum ama external sdde falan başka bişey var. Fat32 falanda yaptım ama. SDCARD'da sadece o bozuk olan rom'un zip'i var :/ Kaldım böyle yardım.

Donanımsal arıza dışında oluşan yazılım sal arızalar bedeli mukabilinde yapılır. Hiç bir resmi teknik servis donanımsal arıza dışında yaptığı işi bedava yapmaz kanıtı aşağıda.

Kontrol etmeniz için adresi.

Garanti Bilgilendirmesi | DESTEK | SAMSUNG

GARANTİ KOŞULLARI

Garanti süreleri ve koşulları ile ilgili aşağıda yer alan bilgiler kılavuz özelliği taşımakta olup, değişiklik gösterebilir.

Garanti süresi ürünün tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar. Garanti uygulaması sırasında değiştirilen ürünün garanti süresi, satın alınan ürünün kalan garanti süresi ile sınırlıdır.

Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalmak kaydıyla; bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanması durumunda tüketicinin seçimlilik hakları oluşur.

Servis noktalarımıza onarım amaçlı girişi olan ürünlerin azami tamir süresi 20 iş günüdür.

Tüketicinin ürünü kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez.

Samsung ürününüzle ilgili teknik yardım almak için web sayfamızdaki “Destek” Bölümünden giriş yapabilir, Samsung Yetkili Servis merkezlerimizi ziyaret edebilir, ya da Müşteri Hizmetleri merkezimiz ile temasa geçebilirsiniz (444 77 11).

Ürününüzün garanti belgesi, faturasının fotokopisi ile model ve seri numarasını belirterek daha kısa sürede yardım alabilirsiniz.

Ek garanti talepleriniz için Yetkili Servislerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Tüketici Hakları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız : www.sanayi.gov.tr

T.C Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
E-Hizmetleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese teşekkürler arkadaşlar. Hallettim cwm'de ayarları az kurcaladım telefon bilgisayara takılıyken. Telefonun sd card kısmını görür hale geldim. O romun zipinde bişeyi değiştirmem gerekiyormuş onu değiştirdim attım telefona ve yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum sabahtan beri :)

Sayın LG ekibinin uğraşacağı yoktu 3d maxi android 4e geçirmek icin. Ben uğraşayım dedim zafere ulaştım :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı