Çözüldü Lisanslı Windows 8.1 Pro Etkinleştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Uğurhan Çavuş

Hectopat
Orijinal key almıştım. 585 tl ye + yanında 25 tl ye media center almştım. 2 gün önce PC'yi açtığımda key silinmişti. Tekrar girdiğimde key kullanılamaz hatası aldım.
Slmgr komutları ile de olmadı.
Orijinal Wndows'a loader kurmak istemiyorum.
Micosoft'a yazdığımda önce windows 8'e dönün diyor. Keyiniz yükseltme keyi diyor. Bu imkansız Microsoftun sitesinden almıştım.
Sizden istediğim Windows 8.1 lisans bileşenlerini tamamen nasıl sıfırlarım sistemi geri yükleme vs olmadan veri kaybı olmadan.

Ne?
585 TL Mi ödedin Windows 8.1'e ben mi yanlış anladım....

Microsoft Türkiye telefon ile ara (mesai saatleri içerisinde) anlat durumunu çabucak hallederler. 444 6787 bu numara olması gerek.
Keyi kabul etmiyorsa bizim buna yapacak hiçbirşeyimiz yok. Ama illegal olarak çok.

Telefonla etkinleştirin. 585 lira verip Loader kullanmak da nedir?

Sorunu Windows 8.1 in üstüne Windows açıkken Windows 8.1 kurarak çözdüm. Orijinal anahtarı girdim bu sefer kabul etti. Windows 8.1 Pro + Media Center olarak sorunsuz çalışıyor.
Sorunun sebebi ise windows dosyalarında sistemi geri yükleme yapılınca çıkan bir sorunmuş. Konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı