Çözüldü MacBook Air Windows kurulumunda disk gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertaygin

Centipat
MacBook Air 2013 bilgisayarima Boot Camp Yardimcisi uzerinden Windows 10 kurulumu yaparken Windows kurulum asamasinda diski gormuyor, suru ekleyin kismindan da eklenmiyor. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• 20201026_224545.jpg
    20201026_224545.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayni sorunu yaşayanlar olursa diye yaziyorum. Catalina'yi bastan kurdum ve sorun cozuldu :)
Merhabalar. Öncelikle diskini başka bir bilgisayara ya da başka bir diski bilgisayarına taktır ve hatalı olup olmadığını öğren. Başka bir öneri: Bootcamp yardımcısı düşük bir ihtimalle böyle şeyler yapabiliyor. Bunu açabilecek kişiler bilgisayarcılardır, bence bir götür tavsiye ederim evde kendin yapabileceğin bir hata gibi durmuyor.
Bayim madem hic bir fikriniz yok ve hic yardimci olmayacaktiniz neden yorum yazdiniz?
Merhabalar. Öncelikle diskini başka bir bilgisayara ya da başka bir diski bilgisayarına taktır ve hatalı olup olmadığını öğren. Başka bir öneri: Bootcamp yardımcısı düşük bir ihtimalle böyle şeyler yapabiliyor. Bunu açabilecek kişiler bilgisayarcılardır, bence bir götür tavsiye ederim evde kendin yapabileceğin bir hata gibi durmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -3 Eksi
Ayni sorunu yaşayanlar olursa diye yaziyorum. Catalina'yi bastan kurdum ve sorun cozuldu :)
Bayim madem hic bir fikriniz yok ve hic yardimci olmayacaktiniz neden yorum yazdiniz?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı