Mafia 2 0xc0000142 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Arachnichimp

Femtopat
haydaaa.PNG

PML dosyasını bırakıyorum;

Hatta bu iddiamı doğrulayan birkaç olay daha:

• Oyunun sürümü nedense 1. 0. 0. 1. Bu sürümün biraz daha güncel olması gerekmez mi? Ayrıca tarih de 7.01.2011. Oysaki Mafia 2 için 2013'te güncelleme çıkmış olması lazım. Sürüm kontrol edildi, normal.
  • Hata nedense sorun oyunun Exe'sinden kaynaklanıyor ki bu da normal değil:

Kod:
    17:18:50,0084012 mafia2.exe 9280 QuerySecurityFile C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Mafia 2\pc\mafia2.exe BUFFER OVERFLOW Information: Owner 2K Czech
Konu sahibi neden cevap vermiyor ki 🤔

İki ihtimal var:
  • Ya oyun gerçekten korsan.
  • Ya da korsan oyun dosyalarını Steam klasörüne atıp Appmanifest ile çalıştırmaya çalıştı, dosyalar eski olduğundan patladı.
Ben ilki diyorum.

Son düzenleme:
Hatta bu iddiamı doğrulayan birkaç olay daha:

• Oyunun sürümü nedense 1. 0. 0. 1. Bu sürümün biraz daha güncel olması gerekmez mi? Ayrıca tarih de 7.01.2011. Oysaki Mafia 2 için 2013'te güncelleme çıkmış olması lazım.
  • Hata nedense sorun oyunun Exe'sinden kaynaklanıyor ki bu da normal değil:

Kod:
    17:18:50,0084012 mafia2.exe 9280 QuerySecurityFile C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Mafia 2\pc\mafia2.exe BUFFER OVERFLOW Information: Owner 2K Czech
Konu sahibi neden cevap vermiyor ki 🤔

İki ihtimal var:
  • Ya oyun gerçekten korsan.
  • Ya da korsan oyun dosyalarını Steam klasörüne atıp Appmanifest ile çalıştırmaya çalıştı, dosyalar eski olduğundan patladı.
Ben ilki diyorum.
Hocam arkadaşın uzun bir süre boyunca cevap vermemesi hangisi olduğunu belli ediyor bence.

Adam az kalsın korsan oyun için bu forumdan destek alacaktı ya.
Büyük ihtimalle alamayacaktı. Sorun oyunun korsan olmasından kaynaklı gibi duruyor zira sistem dosyalarında bir sıkıntı yok. Bir moderatörümüz bunu söyler ve konuyu kilitlerdi büyük ihtimalle :)

Geri
Yukarı