Çözüldü Mağaza vb Uygulamalar Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

54Ehveniser

Hectopat
Daha fazla  
bilgisayarımda mağaza sorunum var bende hesaplarda gezerken bunu gördüm doğrulaya tıklıyorum hiç bişey olmuyor lütfen yardım
açıklayacak olursam mağaza sorunum için forumdaki tüm tavsiyeleri denedim yeni kullanıcı açtığımda bile mağaza açılmıyor belki çözümü bu olabilir diye sizlere soruyorum doğrulamayı yapınca mağaza vb açılırmı ? sizdede böyle bişey varmı ?
edit: hatta forumda denilenleri yaptıktan sonra orjinal steam counter strike go bile açılmamaya başladı ?
5447incid8277181.png

+++ Konu Güncel +++ 
+++ Up Up Up +++ 
+++ Up Up Up +++

edit: sorun çözüldü antivirüs programı vs kullanmıyodum windows 8.1 güncellemeyin format attım teşekkürler

Son düzenleme:
Eğer kullanıcı hesabı denetim ayarların önerilenin altında ise uygulamalar açılmayabilir. Ama eğer etkinleştirme ile ilgili bir sorunun varsa orayı bilemem. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı