Çözüldü Masaustu icin Wi-Fi adaptor tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
6 sene önce aldığım Airties Air 2411 modelini kullanıyorum, şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı bana, iyi ki zamanında böyle bir ürün almışım diyorum hala. Uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız öneririm taş gibi üründür. Daha yeni bir model olan Air 2610'na da bakabilirsiniz.

AirTies Air 2411 300Mbps Dual-Bant Kablosuz-N USB Adaptör 6 Kat Daha Hızlı Kablosuz İletişim Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Airties Air 2610, 866 Mbps 11ac, Kablosuz Usb Adaptör - n11.com
Önceki mesaja dikkat etmemişim, benim hatam. Tamamdır, sorun yok 👍.
Sıkıntı yok hocam iyi forumlar. 👍
6 Sene önce aldığım Airties Air 2411 modelini kullanıyorum, şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı bana, iyi ki zamanında böyle bir ürün almışım diyorum hala. Uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız öneririm taş gibi üründür. Daha yeni bir model olan Air 2610'na da bakabilirsiniz.

AirTies Air 2411 300Mbps Dual-Bant Kablosuz-N USB Adaptör 6 Kat Daha Hızlı Kablosuz İletişim Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Airties Air 2610, 866 Mbps 11ac, Kablosuz Usb Adaptör - n11.com

2411 modelini almaya karar verdim teşekkürler, ama bir sorum car üzerinde tuş var galiba nedir o? WPS tuşu mu?

Son düzenleme:
Sıkıntı yok hocam iyi forumlar. 👍

2411 modelini almaya karar verdim teşekkürler, ama bir sorum car üzerinde tuş var galiba nedir o? WPS tuşu mu?

Hayırlı olsun hocam, bu modeli tercih ettiğinize sevindim. Evet o tuş WPS tuşu, AirTies'teki ismiyle Airtouch oluyor. Tek tuş ile WPS pin kullanılarak bağlantı sağlanır, ağ WPS pinle şifreleniyor. Yalnız bu aygıtın içinden çıkan sürücü Windows 10 ile direk uyumlu çalışmıyor, gelen kutudan CD çıkmazsa, 2411'in resmi destek sayfasından driver dosyasını indirip, kurun. Yalnız kurunca iş tamamlanmıyor, Windows 10 tanımıyor bu cihazı, tanıtmak için aygıt yöneticisinden driverı manuel bir şekilde tanıtmak gerekiyor, aynı şekilde; Windows 8 veya 8.1 kullanıyorsanız bu işlemlerin aynısını uygulayın. Windows 7'de herhangi bir problem olmuyor zaten. Öneri sonrası desteği de sunmak istedim, umarım yardımcı olabilmişimdir 😀.

Yeni konular

Geri
Yukarı