Çözüldü Max Payne 3 Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam' dan Max Payne 3 aldım. Oyuna giriyorum. Hikaye modunu seçiyorum ve ardından yeniye basıyorum. Bastıktan 2 saniye sonra oyun yanıt vermeyi durdurdu diyor. Ekran kartım GTX960.

Steam'dan alınsa bile oyun yüklenirken Social Club kuruluyor. UPlay gibi sorunlu olmasına rağmen diretiliyor. Kurulu değilse kurun, tekrar deneyin.

Steam'dan alınsa bile oyun yüklenirken Social Club kuruluyor. UPlay gibi sorunlu olmasına rağmen diretiliyor. Kurulu değilse kurun, tekrar deneyin.
Social Club' a giriş yapabiliyorum. Ayrıca bilgisayarımda GTA 4 yüklü onu kurarken Social Club güncellemelerini yapmıştım.
Olay Görüntüleyicisi altına mutlaka hata raporu düşer. Orayı bir kontrol edip buraya yapıştırın hata bilgilerini.
Şu an @MF ' ın dediğini yaptım oyuna güncelleme yapıyorum. Güncelleme bitsin dediklerinizi yapacağım.

Steam > Oyun > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun dosyalarının ön bellek bütünlüğünü doğrula.
Dediklerinizi yaptım ve oyun şu anda çalışıyor. Teşekkürler.

Konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı