Çözüldü Modern Warfare Warzone Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

actanonverba

Megapat
Gece yükledim oyunu bir hevesle ancak hala açabilmiş durumda değilim. Aldığım hata garip entereasan çünkü hata sesini duyduğumda oyun açılmaya devam ediyor takılarak ve sesleri duyabiliyorum. Hatta aşağıya attığım SS'leri alabildim. Hiç menü görmedim. Oyun açılırken Activision logosu geliyor ve kıpraşırken siyah ekran alttan sesler geliyor oyun menüsü mü artık introsu mu bilmiyorum. Açamadım gitti. 2 kere silip yükledim tekrar indirerek. 10 kere repair yaptım, çıldırdım.

Şu da aklıma gelmedi değil; RAM'im 2*4 ve oyun daha açılırken görüldüğü üzere 7.6'lara çıkıyor kullanım. Sanırım 8GB RAM ile bu oyun oynanmayabilir hatta açılmayabilir mi? -_-
Ekran Görüntüsü (1459).png
Ekran Görüntüsü (1458).png

Oyun belgelerindeki crashdump rarları;

Son düzenleme:
Oyun normal ayarlarda dahi 10 GB RAM'in üzerine çıkıyor. 1060 ile rahat oynandığı doğru ama 8 GB RAM ile drop kaçınılmaz. İndirim yazarım buraya sonucu. Ben de 16 GB RAM var. Sorunsuz oynarım büyük ihtimalle. Ama bellek artırman gerekecektir.

O dosyadan mı anladınız hatayı? RivaTuner ne alaka onu anlamadım. Afterburner çalıştıramayacak mıyım oyunda şimdi?
Evet, hatada RivaTurner sıkıntı çıkartıyordu. Bazı oyunlarda maalesef sıkıntı yaratabiliyor, örneğin ben de 911 Operatör oyununda RivaTurner açık olduğunda oyunu oynayamıyorum. Ama gelecek güncellemelerle sıkıntıyı ortadan kaldırabilirler, güncelleme gelirse tekrar denersiniz.

Bende oyun hiç açılmıyor resimdeki aşamadan sonra hiçbir tepki vermeden kapanıyor 2 denememde hata verdi hatalı yardımcı olacak konu bulamadım olursanız sevinirim.

hata 2.pnghata 1.png

Dosya Ekleri

• hata 1.png
    hata 1.png
    280,1 KB · Görüntüleme: 174
i5 4690K işlemci, gtx 970 ekran kartı ve 8gb ram'im var yani önerilen sistemlerden birine sahibim. Fakat oyun durduk yere kapanıyor oyuna giriyorum, yerde silah falan seçerken yani tahmini 2-3 dk sonra kapanıyor. Sebebini anlayamadım. Dosyaları Battle.net üzerinden kontrol ettim bir hata çıkmadı. Çözümünü bilen veya yardımcı olabilecek var mı? Yoksa mecbur updatemi bekleyeceğiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı